Lider Nieruchomości 2021!

Profesjonalizm, skuteczność i wysoki standard obsługi. Te czynniki portal Otodom wziął pod uwagę przyznając nagrody w tegorocznej edycji prestiżowego konkursu Lider Nieruchomości. 

Lider Nieruchomości to najważniejszy branżowy konkurs, rokrocznie cieszący się dużym zainteresowaniem wśród krajowych biur i agencji nieruchomości. Poza wskazaniem najlepszych z najlepszych jego celem jest propagowanie najwyższych standardów biznesowych oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku agenta nieruchomości.

Nad prawidłowym przebiegiem czwartej edycji konkursu czuwała niezależna agencja badawcza IQS, która przygotowała trzyetapowy sposób weryfikacji kandydatów. W efekcie przeprowadzonego badania powstał ranking biur o najwyższej jakości świadczonych usług na poziomie wojewódzkim i ogólnopolskim. 

Po kilku miesiącach oczekiwania, 1 kwietnia br., podczas uroczystej Gali transmitowanej ze studia TVN wszystko stało się jasne. Prestiżowy tytuł Lider Nieruchomości Otodom 2021 dla najlepszej agencji nieruchomości w Polsce powędrował do nas – do naszej partnerskiej marki Nowodworski Estates oraz do Private House Brokers!

W Nowodworski Estates mamy świadomość swojej wiodącej pozycji, na jaką z trudem pracowaliśmy od 10 lat. Bycie najlepszym zobowiązuje. Jesteśmy obecni w najważniejszych momentach życia naszych klientów, dlatego chcemy, aby mieli oni zapewniony poziom obsługi, jaki oferują najlepsi agenci nieruchomości na świecie. Jako lider i pionier branży czujemy się w obowiązku nieustannie inspirować ją do rozwoju. Wierzymy, że swoim działaniem pozytywnie wpływamy także na wizerunek zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami. Ta nagroda, którą odbieramy już po raz drugi, to potwierdzenie, że obraliśmy właściwy kierunek działania, i zarazem olbrzymia motywacja, aby dalej nim podążać – Adam Nowodworski, CEO Nowodworski Estates.

Po raz pierwszy otrzymaliśmy to wyróżnienie w 2019 roku. Tegoroczne zwycięstwo to dla nas potwierdzenie, że przyjęte przez nas założenia i cele były właściwe. Widzimy także jak na przestrzeni lat, m.in. dzięki takim aktywnościom jak konkurs Lider Nieruchomości, zmienia się wśród klientów postrzeganie zawodu agenta nieruchomości.

Bardzo dziękujemy naszym konkurentom za zażartą rywalizację. Gratulujemy wszystkim Laureatom. I najmocniej dziękujemy Wam, naszym klientom, bez Was niczego by nie było!