Sprzedaż nieruchomości

Codziennie sprzedajemy wiele mieszkań, domów i działek. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji

Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości

Codziennie sprzedajemy mieszkania, domy, biura i działki. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz narzędzia, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzimy cały proces sprzedaży, od utworzenia profesjonalnej oferty nieruchomości, przez negocjacje aż po przekazanie nieruchomości nowemu właścicielowi.

Szybkość

 • Publikacja Twojej oferty trwa zazwyczaj mniej niż 24h od spotkania z agentem
 • Średni czas potrzebny na sprzedaż nieruchomości to około 3 miesiące
 • Popularne rodzaje nieruchomości sprzedajemy nawet w kilka dni!

Oszczędność czasu

 • Twój agent zajmie się wszystkimi aspektami promocji oferty i transakcji
 • Przejmujemy pokazywanie nieruchomości klientom i agentom innych biur
 • Nie musisz zbierać i prezentować klientom dokumentów i zaświadczeń

Wygoda

 • Agenci są dostępni przez cały tydzień, także poza standardowymi godzinami pracy i w weekendy
 • Szeroka paleta usług dodatkowych sprawia, że w jednym miejscu zaspokoisz większość swoich potrzeb związanych ze zbyciem, zakupem, finansowaniem, projektowaniem, ubezpieczeniem czy zarządzaniem nieruchomości.
 • Jeśli mieszkasz z dala od nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż, wszelkie formalności możesz załatwić korespondencyjnie.
 • Znajdziesz nas w nowoczesnych oddziałach w dogodnych lokalizacjach

Jakość obsługi

 • Zmotywowany i energiczny zespół agentów nieruchomości w największych polskich miastach
 • Wszyscy posługujemy się językami obcymi, w tym obowiązkowo językiem angielskim
 • Możesz liczyć na doradztwo w zakresie strategii sprzedaży czy sytuacji na rynku nieruchomości
 • Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, w tym tablety i dalmierze laserowe
 • Nad estetyką i efektywnością promocji Twojej oferty dba nasz rozbudowany zespół marketingowy

Maksymalna cena nieruchomości

 • Nie powiemy Ci, jak uzyskać za swoją nieruchomość dużo więcej niż jest warta, ale powiemy Ci, ile realnie możesz za nią otrzymać – zrobimy wszystko, by cena sprzedaży była możliwie jak najwyższa
 • Przy wyznaczeniu odpowiedniej ceny ofertowej oprzemy się na raporcie cenowym, który analizuje dane z bazy ponad 3 mln aktów notarialnych i porównuje do siebie różne oferty, bazując na szeregu kryteriów
 • Bieżącą pracę biura wspierają renomowane kancelarie prawne, notarialne i księgowe

Pewność

 • Działamy w oparciu o licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 19641, wydaną przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz posiadamy ubezpieczenie OC pośrednika w obrocie nieruchomościami
 • Jesteśmy aktywnym członkiem polskich i międzynarodowych stowarzyszeń branżowych, takich jak Polska Federacja Rynku Nieruchomości czy European Council of Real Estate Professions
 • Bogate doświadczenie zdobyliśmy, realizując ponad 10 000 transakcji wynajmu lub sprzedaży nieruchomości od 2011 roku
 • Regularnie szkolimy i egzaminujemy naszych agentów i kadrę pomocniczą

Liczba deweloperów z którymi stale współpracujemy

miliarda złotych - wartość sprzedanych przez nas nieruchomości w latach 2012-2021

Średnio tyle miesięcy zajmuje nam sprzedaż nieruchomości na rynku wtórnym

Skontaktuj się z nami

  Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza jest Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) z siedzibą w Krakowie (31-069) przy ul. Sukienniczej 8/U8. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania przez Administratora danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności

  skontaktuj się agent nieruchomości
  Zadzwoń do nas
  pon - pt, 9:00 - 17:00

  Sprzedaż nieruchomości - krok po kroku

  1
  Krok 1

  Spotkanie z agentem

  Pierwsze spotkanie z agentem zawsze odbywa się w nieruchomości, którą chcesz sprzedać. Opiekujemy się tylko nieruchomościami, które znamy. W czasie spotkania agent porozmawia z Tobą na temat Twoich oczekiwań i przygotuje materiał do oferty. Najlepsze efekty pracy agenta osiągniemy posiadając komplet kluczy do nieruchomości - agent może odebrać je od Ciebie za pisemnym potwierdzeniem odbioru.
  Krok 2

  Przygotowanie i publikacja oferty

  Jeszcze tego samego dnia agent tworzy kompletną ofertę Twojej nieruchomości w specjalnym programie, obrabiając materiał foto i wideo oraz dodając opis w dwóch językach. Gotowa oferta zostanie opublikowana w ponad 80 portalach internetowych w 75 krajach świata i z tłumaczeniem na 20 języków.
  2
  3
  Krok 3

  Działania marketingowe

  Sama publikacja ogłoszenia to jeszcze nie marketing. Jako specjaliści, korzystamy z wielu metod promocji, które dobieramy odpowiednio do rodzaju nieruchomości i ustalonego planu marketingowego. Od zmian w nieruchomości w ramach Home Stagingu lub stworzenia fotorealistycznych wizualizacji wnętrz, przez wyróżnienia i podbicia w portalach branżowych, po banery, wyklejenie witryn, open house i całe mnóstwo innych metod przykuwania uwagi potencjalnych kupujących.
  Krok 4

  Prezentacja nieruchomości

  Agent umawia spotkania z klientami w różnych porach dnia, od wczesnego rana do późnego wieczoru. Nie musisz w nich uczestniczyć. Oszczędzaj swój czas, a agent zajmie się okazaniem nieruchomości, przekazaniem informacji i przyjęciem od klienta oferty kupna.
  4
  5
  Krok 5

  Negocjacje i przygotowanie transakcji

  Nieodzownym elementem sprzedaży są negocjacje. Nasi wyszkoleni agenci prowadzą je w Twoim imieniu, na bieżąco informując Cię o postępach. Ostateczna decyzja o przyjęciu lub odrzuceniu oferty kupna należy zawsze do Ciebie. Gdy zaakceptujesz cenę i pozostałe warunki sprzedaży, agent przygotuje niezbędne dokumenty i poinstruuje Cię, co będzie potrzebne z Twojej strony.
  Krok 6

  Transakcja i przekazanie nieruchomości

  Całość procesu transakcji przebiega pod okiem agenta i we współpracy ze sprawdzonymi kancelariami notarialnymi, by zapewnić bezpieczeństwo i płynność przebiegu sprzedaży. Po zakończeniu formalności i rozliczeniu płatności umówionej ceny, pozostanie jeszcze tylko spisać protokół zdawczo-odbiorczy i przekazać nieruchomość nowemu właścicielowi.
  6