preloder
Czego
szukasz?
Pomożemy!
Visual staging

Visual
Staging

Myśląc o przyszłości wyobrażasz ją sobie. Co by było, gdybyś mógł ją zobaczyć, a następnie zamienić w rzeczywistość?

Luksus to nie tylko to, co możesz dotknąć. Luksusem jest też marzyć, kreować i budować nową rzeczywistość. Dowolnie kształtuj przestrzeń korzystając z wiedzy i talentu architektów.

Dziś możesz stworzyć luksus tam, gdzie teraz nie widać nic nadzwyczajnego. Efekt zobaczysz jeszcze przed przystąpieniem do prac remontowych czy wykończeniowych.

Skorzystaj z możliwości, które dają nam nowoczesne narzędzia do projektowania. Wydobędziemy  prawdziwy potencjał czterech ścian i tworzymy wartość dodaną dla Ciebie i Twoich Klientów.

Zamień nieruchomość do remontu lub betonowe ściany stanu deweloperskiego we wspaniałą, spersonalizowaną przestrzeń, która przyciąga spojrzenia i budzi chęć jej posiadania. Bez ograniczeń.

CYFROWY DESIGN
Plus
SKUTECZNY MARKETING
Plus
PROFESJONALNA PREZENTACJA
40% szybciej
Plus
10% drożej

Visual staging krok po kroku

Konsultacja architektoniczna

Dokładny opis nieruchomości wraz z dokumentacją zdjęciową i rzutem powierzchni trafi do zespołu architektów, którzy biorąc pod uwagę Twoje wytyczne i uwagi Twojego agenta zabiorą się do pracy.

Visual Staging

Architekci przygotują fotorealistyczne wizualizacje przenoszące wizję na namacalny efekt. Dzięki specjalistycznym programom do renderowania i obróbki cyfrowej, nadadzą nową formę Twojej nieruchomości i posłużą do promocji oferty. Wizualizacje mogą także posłużyć do stworzenia kompleksowego projektu wykonawczego wnętrza.

Prezentacja nieruchomości zainteresowanym Klientom

Agent z Private House Brokers zorganizuje wizytę potencjalnych Klientów i dopilnuje szczegółów transakcji.

Realizacje

Lupa
Stolarska
Kraków
Lupa
Kochanowskiego
Kraków
Lupa
Angel Wawel
Kraków
Lupa
Szlak
Kraków
Lupa
Stolarska
Kraków
Lupa
Krótka/Krzywa
Kraków