Najem nieruchomości

Powiedz nam, czego szukasz, resztę zrobimy za Ciebie

Najem nieruchomości

Szukasz mieszkania, domu lub biura do wynajęcia? Dobrze trafiłeś. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a nasi specjaliści od nieruchomości resztę zrobią za Ciebie. Private House Brokers to biuro nieruchomości, które wie, jak ułatwić Ci wybór najbardziej dopasowanej oferty.

Wygoda

 • Z dokładnej oferty dowiesz się, czy to na pewno nieruchomość dla Ciebie.
 • Pracujemy dla Ciebie także w weekendy i wieczorami
 • Mamy ogromną bazę nieruchomości, każdego miesiąca przeprowadzamy setki transakcji

Jakość obsługi

 • Mamy bazę tysięcy mieszkań, domów i biur. Znajdziemy to, czego szukasz
 • Wynegocjujemy najlepszą cenę najmu i warunki umowy
 • Sprawnie przeprowadzimy transakcję, żebyś mógł się wprowadzić nie martwiąc się o formalności

Tyle nieruchomości do wynajęcia jest w naszej bazie

Procent zadowolonych najemców

Procent najemców przedłuża umowy najmu naszych mieszkań

Skontaktuj się z nami

  Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza jest Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) z siedzibą w Krakowie (31-069) przy ul. Sukienniczej 8/U8. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania przez Administratora danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności

  skontaktuj się agent nieruchomości
  Zadzwoń do nas
  pon - pt, 9:00 - 17:00

  Najem nieruchomości - krok po kroku

  1
  Krok 1

  Wyszukiwanie i przeglądanie ofert

  Korzystając z intuicyjnej wyszukiwarki możesz przeglądać tysiące ofert, posegregowanych według kilku kategorii, m.in. mieszkań, domów, lokali na wynajem. Każda oferta zawiera zdjęcia, dwujęzyczny opis nieruchomości oraz film i plan pokazujące układ wewnętrzny.
  Krok 2

  Spotkanie z agentem

  W czasie pierwszego spotkania, agent zapyta o Twoje preferencje i cel poszukiwań. Aby przedstawić Ci tylko takie propozycje, które spełnią Twoje oczekiwania. Pamiętaj, by jasno określić, co musi posiadać nieruchomość, np. balkon, ogród, czy bliskość do komunikacji miejskiej albo udogodnienia dla rodzin z dziećmi.
  2
  3
  Krok 3

  Prezentacja nieruchomości

  Spośród propozycji agenta lub samodzielnie znalezionych ofert wybierzesz te, które chcesz zobaczyć na żywo. Możesz je oglądać pojedynczo lub umówić się z agentem na objazd kolejnych mieszkań, domów czy lokali. Od agenta otrzymasz wszystkie niezbędne informacje dotyczące zarówno nieruchomości jak i procesu wynajmu, a także kosztów związanych z transakcją.
  Krok 4

  Złożenie oferty, rezerwacja

  Gdy trafisz na mieszkanie, dom lub lokal, który spełnia Twoje oczekiwania, nie czekaj aż ktoś inny się zdecyduje - zarezerwuj nieruchomość, wpłacając opłatę rezerwacyjną. Możesz to zrobić od razu na spotkaniu, w gotówce lub kartą płatniczą.
  4
  5
  Krok 5

  Przygotowanie i przeprowadzenie transakcji

  Nie martw się o formalności. Agent jest z Tobą na każdym etapie transakcji, pilnując, by wszystko przebiegło zgodnie z planem i w pełni bezpiecznie. Jednym z zadań agenta będzie weryfikacja stanu prawnego nieruchomości, zanim podejdziecie do podpisania umowy najmu. Projekt umowy dostaniesz na maila przed jej podpisaniem, a w ostatecznej wersji uwzględnimy uwagi Twoje jak i właściciela nieruchomości.
  Krok 6

  Przekazanie nieruchomości

  Na koniec, agent przygotuje i przeprowadzi protokół zdawczo-odbiorczy nieruchomości, w którym zapisany zostanie dokładnie jej stan, wyposażenie, stany liczników, a także umieszczone będą zdjęcia. Na tej podstawie będzie oceniany stan nieruchomości oraz zużycia mediów na koniec umowy.
  6