preloder
Czego
szukasz?
Pomożemy!
O nas

O nas

The only premium real estate agency in Poland – Wierzymy, że Polski rynek nieruchomości zasługuje na oblicze z wyższej półki. Private House Brokers to odpowiedź na potrzeby polskich i zagranicznych Klientów zamożnych.

Sukces w tak dynamicznej branży jak nieruchomości zależy od wielu czynników: innowacyjnych modeli współpracy, jakości ofert i obsługi Klienta, wiedzy i doświadczenia agentów, zaangażowania zarządzających i przede wszystkim – zadowolenia Klientów. W Private House Brokers zwracamy szczególną uwagę na każdy z tych czynników, aby tworzyć dla naszych Klientów środowisko, w którym poczują się wyjątkowo.

Odpowiadamy na zapotrzebowanie najbardziej wymagających uczestników rynku nieruchomości. Możemy więcej, ponieważ inwestujemy w wiedzę i wyposażenie naszych agentów, a lojalnych Klientów nagradzamy jeszcze lepszymi warunkami współpracy. Na naszą satysfakcję wpływają często słyszane dobre słowa odnoszące się do jakości obsługi, profesjonalnego podejścia i komplementarnych usług, takich jak zarządzanie nieruchomościami, home staging, visual staging czy finansowanie nieruchomości.

Nie zgadzamy się na kompromisy i niedostateczny poziom usług pośredników na polskim rynku nieruchomości. Tworzymy nowe standardy, aby przywrócić zawodowi pośrednika w obrocie nieruchomościami prestiż i społeczne zaufanie.

Dlatego nasz zespół tworzą wyłącznie najwyższej klasy profesjonaliści. To elita najlepszych agentów nieruchomości, którzy spełniają szereg wymogów formalnych i wykazują się wyjątkową skutecznością aby pracować dla Ciebie na najwyższym poziomie.

To gwarancja najwyższego poziomu obsługi, na który zasługujesz.

Tempo i jakość naszej pracy wyznaczają najbardziej wymagający Klienci z Polski i zagranicy. To dla Was kreujemy najwyższe standardy i wytyczamy nowe ścieżki dla profesjonalnego rynku pośrednictwa i doradztwa w obrocie luksusowymi nieruchomościami.