preloder
Czego
szukasz?
Pomożemy!
Home staging

Home
Staging

Chcesz zwiększyć wartość swojej nieruchomości o 10% i sprzedać ją lub wynająć nawet o 40% szybciej?

Oczywiście, że chcesz.

W branży nieruchomości estetyka wiedzie prym podczas promocji oferty. Zaufaj doświadczonym architektom i dekoratorom wnętrz, których wizja przelana na rzeczywisty, nowy wygląd Twojej nieruchomości sprawi, że znacznie szybciej dokonasz transakcji. Badania dowodzą, że wrażenia wzrokowe mają największy wpływ na decyzje zakupowe. Podnieś postrzeganą wartość nieruchomości nawet o 10% przez odpowiednie przygotowanie jej do sprzedaży lub wynajmu.

Jak to możliwe?

Dzięki wiedzy, wyobraźni i świadomości zasad działających na rynku. Niewielkie ulepszenia aranżacji, jak zmiana części umeblowania, odpowiednie dopasowanie oświetlenia,  dostosowanie kolorystyki i wprowadzenie modnych dodatków przynoszą doskonałe efekty.

Nasi dekoratorzy zaproponują Ci koncepcję zgodną z założonym budżetem, przedstawią koszty poszczególnych działań i uwzględnią Twoje pomysły i styl, który najbardziej Ci odpowiada. Niezależne od tego, czy wystarczy zmienić kilka detali, czy zdecydujesz się na poważny remont, nasi architekci dopilnują wszystkiego w Twoim imieniu, a efekty zostaną uwiecznione na profesjonalnych fotografiach i filmie.

Efekt? Podniesienie wartości Twojej nieruchomości nawet o 10% i przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu o 40%.

NOWOCZESNY DESIGN
Plus
SKUTECZNY MARKETING
Plus
PROFESJONALNA PREZENTACJA
40% SZYBCIEJ
Plus
10% drożej

Home staging Krok po kroku

Bezpłatna konsultacja z Home Stagerem

Home Stager zaproponuje swoją wizję i koncepcję koniecznych zmian aranżacji. Razem zadecydujecie o stylu, kolorach i generalnej idei przeprowadzanych poprawek.

Nakreślenie budżetu i planu działania

Wraz z Home Stagerem ustalicie budżet i zakres koniecznych prac.

Home Staging

Czas wykonania usługi może wynieść już od dwóch dni do około dwóch tygodni, zależnie od zakresu zaplanowanej inwestycji.

Wykonanie profesjonalnych zdjęć i filmu

Finalny efekt prac w postaci zdjęć i filmu o nieruchomości posłuży do ponownej promocji oferty.

Prezentacja nieruchomości Klientom

Wszyscy zainteresowani Klienci zostaną oprowadzeni przez Twojego agenta Private House Brokers, który zadba także o dopełnienie formalności przed, w trakcie i po transakcji.

Realizacje

Lupa
Parkowe Wzgórze
Mogilany
Lupa
Uniwersytecka
Wrocław
Lupa
Uniwersytecka
Wrocław
Lupa
Spokojna
Wrocław
Lupa
Norwida
Wrocław