preloder
Czego
szukasz?
Pomożemy!

Krakowski rynek nieruchomości luksusowych rozwija się w najszybszym tempie w historii. Fakt, że to czytasz, oznacza, że jesteś gotów dołożyć własną cegiełkę do tego trendu.

W naszym serwisie możesz przeglądać setki starannie wyselekcjonowanych ofert w kilku kategoriach. Szukaj apartamentów, domów, willi, lokali handlowych i usługowych, biur, kamienic czy innych budynków na wynajem lub sprzedaż. Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej, zaawansowanej wyszukiwarki, gdzie możesz ustawić bardziej dokładne kryteria lub szukaj na mapie, korzystając ze specjalnej opcji zakreślania okręgów, którą znajdziesz w górnej lewej części mapy, tuż pod przyciskami + i -.

Cały czas, gdy jesteś na naszej stronie, możesz skorzystać z wygodnego asystenta, który podąża za Tobą po prawej stronie ekranu.

Nasi agenci nieruchomości i konsultanci są zawsze do Twojej dyspozycji. Po więcej informacji na temat oferty konkretnej nieruchomości, skontaktuj się z agentem – opiekunem. Kontakt znajdziesz po prawej stronie każdego z ogłoszeń. Generalne informacje otrzymasz dzwoniąc pod numer infolinii:

+48 12 444 60 70

lub pisząc pod adres: [email protected]