s

Sprzedaż, zakup, wynajem luksusowych nieruchomości w Krakowie

Prestiż niejedno ma imię, Kraków mieni się ich tysiącami odmian. Wawel o wschodzie słońca, krużganki Collegium Maius, dyskretna Dama z gronostajem, dostojny stukot dorożki na Rynku. W Krakowie na każdym kroku 1000-letnia historia miesza się ze współczesnością, ekskluzywne budynki wtopione historyczne tło.

Od siedmiu lat częścią tych dziejów jest biuro nieruchomości Private House Brokers, powstałe z wieloletniego doświadczenia spółki Nowodworski Estates na rynku biur nieruchomości w Krakowie. W cieniu Wawelu bije serce naszej agencji nieruchomości luksusowych, gwarantując klientom pełną pomoc i satysfakcję przy sprzedaży, wynajmie, kupnie oraz zarządzaniu nieruchomościami w Krakowie i okolicy.
Specjalizujemy się w segmencie nieruchomości premium, oferując naszym klientom najwyższą jakość usług. Z pasją i determinacją wyznaczamy trendy, bo rozumiemy potrzeby najbardziej wymagających klientów. Innowacyjne podejście do sprzedaży, wynajmu, zakupu oraz zarządzania nieruchomościami jest podstawą naszego działania.

Jeżeli planujesz wynajem, sprzedaż lub zakup apartamentu, mieszkania, domu lub biura w Krakowie, zgłoś się do specjalistów od nieruchomości. W Private House Brokers gwarantujemy Ci skuteczność i najwyższym poziom obsługi klienta.

WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI

Szukasz mieszkania, domu lub biura na wynajem w Krakowie? Posiadamy największą bazę ofert w Krakowie, skorzystaj z wyszukiwarki Private House Brokers i znajdź to swoją nieruchomość.

KUPNO NIERUCHOMOŚCI

Planujesz zakup mieszkania, domu lub biura w Krakowie? Zaufaj specjalistom i sprawdź naszą bazę nieruchomości na sprzedaż. w Private House Brokers szybko i sprawnie przeprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces zakupu nieruchomości.

DODAJ OFERTĘ WYNAJMU

Chcesz szybko i bezpiecznie wynająć swoje mieszkanie, dom lub biuro? Pomożemy Ci szybko i skutecznie znaleźć sprawdzonych najemców. Skorzystaj z wiedzy i wsparcia specjalistów od nieruchomości.

DODAJ OFERTĘ SPRZEDAŻY

Sprzedaż mieszkania, domu lub biura to dla nas codzienność. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, w Private House Brokers szybko i sprawnie przeprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces sprzedaży nieruchomości.