preloder
Czego
szukasz?
Pomożemy!
Pośrednictwo w wynajmie nieruchomości

Pośrednictwo w wynajmie nieruchomości

Skorzystaj z pomocy profesjonalnych brokerów przy wynajmie apartamentu, domu lub lokalu użytkowego.

 Bez względu na to, czy poszukujesz wyjątkowego apartamentu, który stanie się na najbliższy czas Twoim domem, czy sam dysponujesz luksusową nieruchomością, dla której chciałbyś znaleźć odpowiedniego najemcę – Private House Brokers pomoże Ci zrealizować cel.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak cenny jest Twój czas. Abyś mógł cieszyć się każdą chwilą, elita brokerów zapewnia Ci całościową i profesjonalną pomoc przy wynajmie Twojej nieruchomości. Przygotujemy ofertę oraz profesjonalne zdjęcia, które zwrócą uwagę poszukujących nieruchomości, wypromujemy ją na ponad 30 portalach z ogłoszeniami, dokładnie zweryfikujemy, kim jest potencjalny najemca i upewnimy się, że Twoja inwestycja trafi w odpowiednie ręce. Prawdziwym luksusem jest posiadanie wolnego czasu – my gwarantujemy Ci go od początku współpracy.

W trosce o Twój komfort zapewniamy Ci nie tylko szybkość działania i sprawne znalezienie najemcy dla Twojej nieruchomości, ale również szereg komplementarnych usług, takich jak zarządzanie nieruchomościami, utrzymanie czystości, home staging. Private House Brokers odkryje przed Tobą nowe możliwości.