Nr oferty:26983/OMS
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Kalwaryjska, Podgórze, Kraków

  • 40 m²
  • 2 pokoje

768 000 zł

Rynek
Pierwotny
Piętro
3
Powierzchnia
40 m²
Pokoje
2
Łazienki
1
Sypialnie
1
Wysokość pomieszczeń
2,65 m
Stan prawny
Własność
Ogrzewanie
Miejskie
Balkon/taras
Tak
Klimatyzacja
Tak
Nazwa budynku
Alcheik 74
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowo-biurowy
Rok budowy
2025
Liczba pięter
3
Winda
Tak
Parking podziemny
Tak
Monitoring
Tak
Zarezerwuj
Chcesz zapytać o szczegóły tej oferty?
Skontaktuj się z jej opiekunem:

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 40 m2, usytuowanego w nowoczesnym kompleksie Alchemik 74 przy ul. Kalwaryjskiej w Krakowie.

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS ! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!

LOKALIZACJA Nieruchomość mieści się w samym sercu Starego Podgórza – jednej z najbardziej klimatycznych, historycznych i najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa. Ulica Kalwaryjska to rejon charakteryzujący się doskonałą infrastrukturą handlowo-usługową oraz rewelacyjnym dostępem do komunikacji miejskiej. Przystanki tramwajowe i autobusowe znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie budynku, co zapewnia szybkie i bezpośrednie połączenie z każdym punktem na mapie miasta, w tym z krakowskimi uczelniami wyższymi. Stare Podgórze to obszar o stale rosnącym potencjale inwestycyjnym, niezmiennie przyciągający zarówno turystów, jak i stałych mieszkańców.

NIERUCHOMOŚĆ Oferowane mieszkanie o powierzchni 40 m2 to funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń, idealnie wpisująca się w potrzeby rynku mieszkaniowego.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

Układ pomieszczeń: Mieszkanie składa się z 2 pokoi, które dają duże możliwości aranżacyjne.

Balkon: Dodatkowa przestrzeń zewnętrzna zapewniająca dopływ naturalnego światła.

Potencjał: Ze względu na metraż i doskonałą lokalizację, nieruchomość stanowi optymalny wybór jako inwestycja pod wynajem długo- lub krótkoterminowy. Jest to również doskonała propozycja jako pierwsze mieszkanie dla siebie lub lokum dla syna bądź córki na czas studiów.

Stan prawny: Budynek został oficjalnie oddany do użytkowania, dzięki czemu nieruchomość jest gotowa do sprzedaży oraz natychmiastowego rozpoczęcia prac wykończeniowych.

CENA 768.000,00 PLN

Serdecznie zapraszam na prywatną prezentację nieruchomości. Szczegółowych informacji chętnie udzielę telefonicznie lub mailowo.

Maciej Dymek tel. +48 537 947 580 mail: m.dymek@privatehousebrokers.pl

Kontakt

Ta oferta spełnia Twoje oczekiwania? Wybierz dogodny sposób kontaktu z opiekunem oferty:
Maciej Dymek - Senior Partner Private House Brokers
Maciej Dymek
Real Estate Broker
Zadzwoń lub napisz wiadomość:
ZadzwońNapisz
Albo skorzystaj z formularza:

Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o podobnych ofertach? Zapisz się do naszego newslettera już teraz:

Zobacz także