Lokal handlowo- usługowy 99 mkw Złocień

Kraków, Podgórze

ul. Henryka i Karola Czeczów

6 831 PLN

69 PLN/m²
Lokal
Rynek: Wtórny
Przeznaczenie: Handlowo/Usługowe
Piętro: Parter
Powierzchnia: 99.0m2
Liczba pomieszczeń: 3
Open space: Tak
Wysokość pomieszczeń: 3.03m
Liczba miejsc parkingowych naziemnych: 1
Min. okres najmu (w latach): 2
Dostępne od: 01.03.2024
Budynek
Rodzaj budynku: Apartamentowo-handlowy
Rok budowy: 2022
Liczba pięter: 4
Winda: Tak
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Światłowód: Tak
Wentylacja: Tak
Klimatyzacja: Tak
Okablowanie elektryczne: Tak
Zaplecze socjalne: Tak
Ogrzewanie: Tak
Witryna: Tak
Możliwość gastronomii: Tak
Opłaty
Cena: 6 831 PLN
Cena za m2: 69 PLN/m2
Kaucja (w miesiącach): 2
Cena za parking naziemny (miejsce): 250 PLN
Oferta
ID oferty: 9749/OLW
Lokalizacja
Adres: Kraków, Podgórze
Ulica: ul. Henryka i Karola Czeczów
Plan nieruchomości
Wirtualna wizyta
Opis
Lokal handlowo- usługowy 99 mkw Złocień
Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 99 mkw w nowym budynku w dzielnicy Bieżanów- Prokocim przy ulicy Henryka i Karola Czeczów.

LOKALIZACJA: Budynek położony jest w ścisłym centrum nowopowstałego osiedla liczącego ponad 30 bloków. Usytuowany w pobliżu przystanku autobusowego umożliwiającego szybki dojazd na terenie całego Krakowa. 5 minut drogi pieszo od przystanku. Dodatkowym atutem lokalizacji jest bezpośredni dostęp do obwodnicy i autostrady A4. Osiedle docelowo będzie liczyło 1 600 mieszkań, dodatkowo po sąsiedzku mamy mieszkania w SM Śnieżka (1700 mieszkań), Murapol 640 mieszkań i Orion 800 mieszkań.

BUDYNEK: z lokalami użytkowym na parterze oraz mieszkaniami na wyższych kondygnacjach. Przed budynkiem parking naziemnym z miejscami parkingowymi dla właścicieli/ użytkowników lokali usługowych.

LOKAL: Usytuowany na parterze w nowo wybudowanej części kompleksu. Składa się z powierzchni użytkowej równe 99 mkw. Powierzchnia typu open space do dowolnej aranżacji. Lokal w stanie deweloperskim zostanie wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje: ogrzewanie, wentylację, sanitarną oraz teletechniczną. Ogrzewanie centralne MPEC. Istnieje możliwość wykonania instalacji klimatyzacji. Wysokość pomieszczeń 300 cm. Do lokalu przypisane mamy dwa naziemne miejsca parkingowe przed lokalem.

Dogodna lokalizacja sprawia, iż jest to doskonała inwestycja dla Ciebie. Potencjał sprzedażowy oferowanego lokalu jest ogromny.

CENA: 69 zł netto/ mkw+ opłaty administracyjne + prąd według zużycia.


Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 799 350 862 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.