





Privatehousebrokers prezentuje nowowykończone mieszkanie na krakowskich Bronowicach.
LOKALIZACJA: Inwestycja jest położona na krakowskich Bronowicach tuż przy Galerii Bronowice i Ronda Ofiar Katynia. W okolicy: sklepy, przystanki MPK, tereny zielone, poczta oraz wszelkie punkty użyteczności publicznej. Dzielnica, która już od wielu lat należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się w Krakowie.
INWESTYCJA: Siedmiokondygnacyjny budynek oddany do użytkowania w 2025r. wyposażony w cichobieżną windę oraz garaż podzienmy.
MIESZKANIE: Położone na piątym piętrze, o powierzchni ok. 40m2, składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz garderoby. Całość zaprojektowana przez architekta wnętrz z dbałością o każdy detal. Wnętrze klimatyzowane, niezwykle funkcjonalne, z dużą ilością miejsca do przechowywania. Dużym atutem jest przylegający do mieszkania ok. 10m2 balkon z ekspozycją zachodnią.
CENA: 3200 PLN + ok. 700 PLN opłat (czynsz administracyjny z zaliczkami na media, zaliczka na energię elektryczną) opcjonalnie do wynajęcia miejsce postojowe na platformie w garażu podziemnym- 400 PLN miesięcznie
Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu, mamy klucze.
Karol Grabowski +48 662 817 732 karol@privatehousebrokers.pl
Kontakt



















































































