Parterowy lokal handlowo- usługowo- gastronomiczny Zabłocie 54 mkw: wykończenia w cenie

Kraków, Podgórze

ul. Zabłocie

5 147 PLN

95 PLN/m²
Lokal
Rynek: Wtórny
Przeznaczenie: Handlowo/Usługowe
Powierzchnia: 54.2m2
Liczba pomieszczeń: 2
Open space: Tak
Wysokość pomieszczeń: 3.6m
Min. okres najmu (w latach): 5
Dostępne od: 01.03.2024
Budynek
Nazwa budynku: Atal Residence
Rodzaj budynku: Apartamentowiec
Rok budowy: 2021
Liczba pięter: 7
Winda: Tak
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Garaż: Tak
Ochrona: Tak
Monitoring: Tak
Światłowód: Tak
Wentylacja: Tak
Klimatyzacja: Tak
Okablowanie elektryczne: Tak
Zaplecze socjalne: Tak
Ogrzewanie: Tak
Witryna: Tak
Możliwość gastronomii: Tak
Opłaty
Cena: 5 147 PLN
Cena za m2: 95 PLN/m2
Koszty eksploatacyjne (m²): 10 PLN
Koszty eksploatacyjne całości: 500 PLN
Kaucja (w miesiącach): 3
Oferta
ID oferty: 9720/OLW
Lokalizacja
Adres: Kraków, Podgórze
Ulica: ul. Zabłocie
Plan nieruchomości
Wirtualna wizyta
Opis
Parterowy lokal handlowo- usługowo- gastronomiczny Zabłocie 54 mkw: wykończenia w cenie
Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 54,18 mkw w nowym budynku zlokalizowanym przy ulicy Zabłocie.

LOKALIZACJA: Sam budynek położony jest w ścisłym centrum dzielnicy Krakowa- Zabłociu. Zabłocie to historyczna przemysłowa dzielnica leżąca nad Wisłą, która dzięki realizacji kompleksowego planu rewitalizacji zmienia swój wygląd i charakter niemal każdego dnia, stając się nowoczesną i już w tej chwili bardzo modną częścią Krakowa. Swoim niespotykanym urokiem przyciąga przede wszystkim kreatywnych ludzi ze środowisk artystycznych i intelektualnych, a dzięki wybudowanym w ostatnich latach nowoczesnym biurowcom Diamante Plaza czy Enterprise Park – również biznesowych.

BUDYNEK: Nowoczesny 8-piętrowy budynek z lokalami o charakterze handlowo- usługowym na parterze oraz z apartamentami na wyższych kondygnacjach. Usytuowany w pobliżu przystanków tramwajowych i autobusowych umożliwiających szybki dojazd na terenie całego Krakowa. Budynek powstaje na terenie dawnej fabryki Miracullum,. Nowoczesna forma inwestycji utrzymana jest jednocześnie w konwencji architektury postindustrialnej.

LOKAL: Zlokalizowany na parterze. Lokal składa się z powierzchni użytkowej oraz zaplecza sanitarnego o łącznej powierzchni 54,18 mkw w skład której wchodzi duże pomieszczenie typu open-space oraz zaplecze socjalno- sanitarne. Lokal wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje: centralne ogrzewanie, klimatyzację (możliwość wykonania), wentylację mechaniczną nawiewno- wywiewną, separator tłuszczu, sanitarną oraz teletechniczną. Lokal posiada miejskie ogrzewanie. Istnieje również możliwość zainstalowania klimatyzacji w lokalu.

Wykończenie – indywidualna aranżacja dostosowana do potrzeb najemcy. Możliwość dofinansowania wykończenia lokalu pod klucz zgodnie z projektem oraz wykonania wszelkich prac remontowych w przypadku podpisania przez klienta umowy na okres dłuższy niż 5 lat - wynajmujący bierze pod uwagę możliwość partycypacji w kosztach wykończenia. Duże witryny zapewniają możliwość bardzo dobrej ekspozycji prowadzonej działalności oraz pozyskania nowych klientów.

Jest to doskonała propozycja dla klientów ceniących sobie prestiż oraz komfort miejsca pracy. Lokal nadaje się pod prowadzenie działalności gastronomicznej.


CENA: 95 zł netto/ m^2 netto + opłaty eksploatacyjne + media.


Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 799 350 862 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.