Lokal handlowo- usługowy Zabłocie 50 mkw

Kraków, Podgórze

ul. Ślusarska

4 250 PLN

85 PLN/m²
Lokal
Rynek: Wtórny
Przeznaczenie: Handlowo/Usługowe
Powierzchnia: 50.0m2
Liczba pomieszczeń: 3
Open space: Tak
Wysokość pomieszczeń: 3m
Min. okres najmu (w latach): 2
Podnajem: Tak
Dostępne od: 29.09.2023
Budynek
Nazwa budynku: Atal Residence
Rodzaj budynku: Apartamentowiec
Rok budowy: 2018
Winda: Tak
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Ochrona: Tak
Wentylacja: Tak
Klimatyzacja: Tak
Podwieszane sufity: Tak
Ścianki działowe: Tak
Okablowanie elektryczne: Tak
Zaplecze socjalne: Tak
Ogrzewanie: Tak
Witryna: Tak
Możliwość gastronomii: Tak
Opłaty
Cena: 4 250 PLN
Cena za m2: 85 PLN/m2
Koszty eksploatacyjne (m²): 500 PLN
Oferta
ID oferty: 9669/OLW
Lokalizacja
Adres: Kraków, Podgórze
Ulica: ul. Ślusarska
Zdjęcia
Plan nieruchomości
Opis
Lokal handlowo- usługowy Zabłocie 50 mkw
Do wynajęcia wykończony lokal użytkowy o powierzchni 50 mkw w nowym budynku zlokalizowanym przy ulicy Ślusarskiej w dzielnicy Zabłocie.

LOKALIZACJA: Sam budynek położony jest w ścisłym centrum dzielnicy Krakowa- Zabłociu. Zabłocie to historyczna przemysłowa dzielnica leżąca nad Wisłą, która dzięki realizacji kompleksowego planu rewitalizacji zmienia swój wygląd i charakter niemal każdego dnia, stając się nowoczesną i już w tej chwili bardzo modną częścią Krakowa. Swoim niespotykanym urokiem przyciąga przede wszystkim kreatywnych ludzi ze środowisk artystycznych i intelektualnych, a dzięki wybudowanym w ostatnich latach nowoczesnym biurowcom Diamante Plaza czy Enterprise Park – również biznesowych.

BUDYNEK: Nowoczesny 8-kondygnacyjny budynek z lokalami o charakterze handlowo- usługowym na parterze oraz z apartamentami na wyższych kondygnacjach. Usytuowany w pobliżu przystanków tramwajowych i autobusowych umożliwiających szybki dojazd na terenie całego Krakowa. Budynek powstaje na terenie dawnej fabryki Miracullum,. Nowoczesna forma inwestycji utrzymana jest jednocześnie w konwencji architektury postindustrialnej.

LOKAL: Zlokalizowany na parterze. Lokal składa się z powierzchni użytkowej oraz zaplecza sanitarnego o łącznej powierzchni 50 mkw w skład której wchodzi duże pomieszczenie typu open-space oraz zaplecze socjalno- sanitarne. Lokal wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje: centralne ogrzewanie, klimatyzację (możliwość wykonania), wentylację, alarmową, sanitarną oraz teletechniczną. Lokal posiada miejskie ogrzewanie. Dodatkowo do lokalu przynależy parking przed budynkiem.

Jest to doskonała propozycja dla klientów ceniących sobie prestiż oraz komfort miejsca pracy.

CENA: 85 zł/ m^2 netto + opłaty eksploatacyjne + media.

Serdecznie polecam i zapraszam do oglądania.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 799 350 862 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.