Wynajem nieruchomości

Znajdziemy pewnego najemcę i zadbamy o cały proces wynajmu Twojej nieruchomości

Wynajem nieruchomości

Nasza agencja nieruchomości specjalizuje się w wynajmie mieszkań, domów i biur. Eksperci Private House Brokers szybko i bezpiecznie przeprowadzą Cię przez cały proces wynajmu nieruchomości. Zapewniamy skuteczną promocję i prezentację nieruchomości oraz znalezienie uczciwych i sprawdzonych najemców. Zadbamy o bezpieczeństwo całej transakcji i Twojej nieruchomości.

Skuteczność

 • Oferujemy profesjonalne przygotowanie nieruchomości do wynajmu
 • Mamy pewnych partnerów – korporacje – które dla swoich pracowników wynajmują u nas nawet 100 mieszkań miesięcznie

Bezpieczeństwo

 • Przygotujemy umowę, która w pełni zagwarantuje bezpieczeństwo wynajmu
 • Dokładnie prześwietlimy potencjalnego najemcę – sprawdzimy jego rzetelność i wypłacalność

Jakość obsługi

 • Zadbamy o wszelkie formalności, w tym protokoły zdawczo-odbiorcze
 • W ramach zarządzania najmem zaopiekujemy się bieżącymi rozliczeniami i komunikacją z najemcą

Wygoda

 • Całość procesu wynajmu nieruchomości możemy poprowadzić za Ciebie
 • Stworzymy profesjonalną ofertę nieruchomości w dwóch językach (zdjęcia, film, plan, opis)

Średnio tyle dni potrzebujemy, by wynająć Twoje mieszkanie

Na tylu portalach publikujemy nasze oferty

milionów złotych - suma czynszów, które wpłacili nasi najemcy w latach 2012-2021

Skontaktuj się z nami

  Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza jest Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) z siedzibą w Krakowie (31-069) przy ul. Sukienniczej 8/U8. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania przez Administratora danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności

  skontaktuj się agent nieruchomości
  Zadzwoń do nas
  pon - pt, 9:00 - 17:00

  Wynajem nieruchomości - krok po kroku

  1
  Krok 1

  Spotkanie z agentem

  Pierwsze spotkanie z agentem zawsze odbywa się w nieruchomości, którą chcesz sprzedać. W Private House Brokers opiekujemy się tylko nieruchomościami, które znamy. W czasie spotkania agent porozmawia z Tobą na temat Twoich oczekiwań i przygotuje materiał do oferty. Najlepsze efekty pracy agenta osiągniemy posiadając komplet kluczy do nieruchomości - agent może odebrać je od Ciebie za pisemnym potwierdzeniem odbioru.
  Krok 2

  Przygotowanie i publikacja oferty

  Jeszcze tego samego dnia, agent tworzy kompletną ofertę Twojej nieruchomości w specjalnym programie, obrabiając materiał foto i wideo oraz dodając opis w dwóch językach. Gotowa oferta zostanie opublikowana w ponad 80 portalach internetowych w 75 krajach świata i z tłumaczeniem na 20 języków.
  2
  3
  Krok 3

  Działania marketingowe

  Sama publikacja ogłoszenia to jeszcze nie marketing nieruchomości. Jako specjaliści, korzystamy z wielu metod promocji, które dobieramy odpowiednio do rodzaju nieruchomości i ustalonego planu marketingowego.
  Krok 4

  Prezentacja nieruchomości

  Agent umawia spotkania z klientami w różnych porach dnia, od wczesnego rana do późnego wieczoru. Nie musisz w nich uczestniczyć. Oszczędzaj swój czas, a agent zajmie się okazaniem nieruchomości, przekazaniem informacji i uzgodnieniem warunków wynajmu.
  4
  5
  Krok 5

  Negocjacje i przygotowanie transakcji

  Nieodzownym elementem wynajmu są negocjacje. Nasi wyszkoleni agenci prowadzą je w Twoim imieniu, na bieżąco informując Cię o postępach. Ostateczna decyzja o przyjęciu lub odrzuceniu najemcy należy zawsze do Ciebie. Gdy zaakceptujesz cenę i pozostałe warunki wynajmu, agent przygotuje projekt umowy najmu i prześle Ci do akceptacji. Po wprowadzeniu ewentualnych uwag z Twojej strony jak i uwag najemcy, umówi spotkanie w celu podpisania umowy.
  Krok 6

  Transakcja i przekazanie nieruchomości

  Całość procesu transakcji przebiega pod okiem agenta i z wykorzystaniem sprawdzonych wzorców umownych, by zapewnić bezpieczeństwo i zgodność z przepisami prawa. Po zakończeniu formalności i wpłacie kaucji zabezpieczającej, pozostanie jeszcze tylko spisać protokół zdawczo-odbiorczy i przekazać nieruchomość najemcy. Chcesz oszczędzić jeszcze więcej czasu i pieniędzy? Poznaj ofertę zarządzania najmem nieruchomości
  6