Obiekt wolnostojący z przeznaczeniem na dom seniora

Kraków

2 245 000 PLN

1 604 PLN/m²
Lokal
Rynek: Wtórny
Powierzchnia: 1 400.0m2
Dostępne od: 17.09.2020
Budynek
Opłaty
Cena: 2 245 000 PLN
Cena za m2: 1 604 PLN/m2
Oferta
ID oferty: 107/OOS
Lokalizacja
Adres: Kraków
Ulica:
Plan nieruchomości
Wirtualna wizyta
Opis
Obiekt wolnostojący z przeznaczeniem na dom seniora
Privatehousebrokers prezentuje unikalną nieruchomość w Bęble (gm. Wielka Wieś), z przeznaczeniem na dom seniora, zakład opieki leczniczej.

LOKALIZACJA:
Bębło to wieś pod Krakowem położona na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, ok. 18 km od ścisłego centrum miasta, tuż przy drodze nr 94 Kraków- Olkusz, przez którą dziennie przejeżdża ok. 20tys. samochodów. Cały teren wsi wchodzi w skład Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskiej obejmującego doliny i wąwozy z licznymi skałami wapiennymi, jaskiniami, źródłami krasowymi i zabytkami a tuż obok znajduje się Ojcowski Park Narodowy.

DZIAŁKA:
Otoczona starodrzewiem o powierzchni 40 arów z dostępem do drogi głównej, płaska, zabudowana obiektem wolnostojącym z przeznaczeniem na dom seniora, zakład opieki leczniczej.

OBIEKT:
Wybudowany w latach'80, o powierzchni 1400m2 do generalnego remontu , składa się z przyziemia, parteru, piętra oraz poddasza. Zostały przygotowane projekty rozbudowy obiektu, tak by spełniał najwyższe standardy. Istnieje możliwość dowolnej adaptacji i wykorzystania nieruchomości.

Stan obecny kondygnacji: Przyziemie (490,1 m2), Parter (488,3 m2), Piętro (426 m2)

Możliwość powiększenia obiektu o dodatkowy budynek.Powierzchnia użytkowa projektowanego budynku: 1007,2 m2

Liczba pokoi w obiekcie istniejącym: 22
Liczba pokoi w obiekcie projektowanym: 31

Liczba miejsc: 90 – 110 w zależności od wykorzystania pokoi dla jednej dwóch lub trzech osób, możliwa jest dowolna konfiguracja pokoi w tym ich przeznaczenie na cele pobytu dziennego i stałego.

W obiekcie znajduje się restauracja (do modernizacji) i stołówka, a także pomieszczenia mogące pełnić funkcje niezbędne do funkcjonowania tego typu obiektu takie jak gabinety lekarskie, dyżurki pielęgniarskie, pokoje rehabilitacyjne, kąpielowe i socjalne i inne.

W obiekcie znajdują się również duża sala wraz z zapleczem mogąca pełnić funkcję świetlicy z wykorzystaniem na cele spotkań, koncertów kameralnych i inne cele rozrywkowe uprzyjemniające pobyt pensjonariuszom, a także pomieszczenia mogące pełnić funkcje rekreacyjne oraz pomieszczenie mogące być zaadaptowane na kaplicę.

Do zakupienia jest również park o powierzchni 1 ha, przylegający do istniejącego obiektu, w którym urządzić można ścieżki spacerowe oraz organizować spotkania i imprezy plenerowe dla pensjonariuszy i ich rodzin.

Obiekt otoczony jest urządzoną zielenią, posiada wygodną komunikację wewnętrzną i parking oraz dogodny dojazd zarówno od strony Krakowa jak i aglomeracji śląskiej.

CENA: 2 245 000 PLN netto + VAT

Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu z brokerami odpowiedzialnymi za sprzedaż:

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację apartamentu!

Kontakt:
Jacek Faron
+48 570 346 969
[email protected]

ISWAN:0