Mieszkanie Mogilska 29 mkw idealne pod inwestycję

Kraków, Śródmieście / Grzegórzki

ul. Mogilska

379 080 PLN

13 000 PLN/m²
Mieszkanie
Rynek: Pierwotny
Stan prawny: Własność
Powierzchnia: 29.2m2
Pokoje: 1
Balkon/taras: Tak
Umeblowanie: Nie
Ogrzewanie: Miejskie
Miejsce parkingowe podziemne: Tak
Budynek
Nazwa budynku: Apartamenty Mogilska
Rodzaj budynku: Apartamentowo-handlowy
Rok budowy: 2020
Liczba pięter: 5
Winda: Tak
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Garaż: Tak
Opłaty
Cena: 379 080 PLN
Cena za m2: 13 000 PLN/m2
Cena za parking podziemny (miejsce): 35000 PLN
Oferta
ID oferty: 18835/OMS
Lokalizacja
Adres: Kraków, Śródmieście / Grzegórzki
Ulica: ul. Mogilska
Zdjęcia
Plan nieruchomości
Opis
Mieszkanie Mogilska 29 mkw idealne pod inwestycję
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,16 m^2 nowym budynku mieszkalnym o wysokim standardzie i reprezentacyjnym wyglądzie przy ulicy Mogilskiej.

LOKALIZACJA: Apartamenty Mogilska znajduję się w dzielnicy Grzegórzki, zaledwie 4 km od Rynku Głównego. Dużym atutem inwestycji jest zmodernizowana i rozbudowana sieć komunikacji publicznej z licznymi przystankami tramwajowymi i autobusowymi  w najbliższej okolicy. Apartamenty posiadają łatwy dostęp do infrastruktury w postaci licznych sklepów,galerii handlowych, punktów usługowych, placówek medycznych, szkół oraz  uczelni wyższych. Lokalizacja Apartamentów Mogilska to duże ułatwienie również dla osób aktywnych fizycznie. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się Park Lotników Polskich z licznymi alejkami ścieżkami rowerowymi oraz z pierwszym w Polsce Parkiem Edukacyjnym "Ogród Doświadczeń". Tuż przed budynkami przebiega trasa rowerowa łącząca Nową Hutę z centrum Krakowa.


O INWESTYCJI: W ramach inwestycji Apartamenty Mogilska powstaną 4 budynki mieszkalne. Każdy apartament  został zaprojektowany w trosce o komfort przyszłych mieszkańców. Funkcjonalne rozkłady zapewnią możliwość swobodnej aranżacji i jak najlepszego dopasowania lokalu do swoich potrzeb. Nowoczesna architektura, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz terenów rekreacyjnych to kolejne czynniki, które pozytywnie wpłyną na jakość  życia przyszłych mieszkańców.  

Terminy realizacji: zakończenie inwestycji III kwartał 2020 r.

BUDYNEK: 5 piętrowy o nowoczesnej bryle z lokalami handlowo- usługowymi na parterze oraz apartamentami na wyższych kondygnacjach.

MIESZKANIE: Typu studio zlokalizowane na 4 piętrze. Składa się z powierzchni użytkowej w skład której wchodzi główne pomieszczenie typu open- space, kuchnia wraz hallem oraz łazienka. Mieszkanie posiada balkon.

Jest to doskonała propozycja dla klientów szukających mieszkania pod kątem inwestycyjnym.


CENA MIESZKANIA: 379 500 zł+ miejsce w garażu 35 000 zł.

Kredyt hipoteczny z PrivateHouseBrokers

W PHB posiadamy własny Dział Kredytowy. Współpracujemy bezpośrednio z 22 największymi bankami, spośród których najlepszą ofertę pomogą Ci wybrać nasi niezależni specjaliści. U nas możesz liczyć na najniższą marżę, profesjonalne doradztwo, przeprowadzenie krok po kroku przez całą procedurę kredytową i załatwienie wszystkich formalności w jednym miejscu.

Już dziś zapytaj o szczegóły opiekuna oferty i weź najlepszy kredyt na rynku.

Serdecznie polecam i zapraszam do oglądania.

Kontakt do Agenta:
Maciej Suchanek
+48 733 887 573
maciek@privatehousebrokers.pl

ISWAN: 0,1