Lokal handlowo usługowy Dąbrowskiego 116 mkw

Kraków, Podgórze

ul. gen. Henryka Dąbrowskiego

8 700 PLN

75 PLN/m²
Lokal
Rynek: Wtórny
Przeznaczenie: Handlowo/Usługowe
Powierzchnia: 116.0m2
Liczba pomieszczeń: 1
Open space: Tak
Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 0
Liczba miejsc parkingowych naziemnych: 0
Min. okres najmu (w latach): 2
Dostępne od: 02.11.2022
Budynek
Rodzaj budynku: Apartamentowo-handlowy
Rok budowy: 2018
Liczba pięter: 5
Winda: Tak
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Wentylacja: Tak
Ogrzewanie: Tak
Witryna: Tak
Możliwość gastronomii: Tak
Opłaty
Cena: 8 700 PLN
Cena za m2: 75 PLN/m2
Koszty eksploatacyjne (m²): 1160 PLN
Kaucja (w miesiącach): 3
Oferta
ID oferty: 9719/OLW
Lokalizacja
Adres: Kraków, Podgórze
Ulica: ul. gen. Henryka Dąbrowskiego
Plan nieruchomości
Wirtualna wizyta
Opis
Lokal handlowo usługowy Dąbrowskiego 116 mkw
Do wynajęcia wykończony lokal handlowo- usługowy o powierzchni 116 mkw w nowym budynku o niezwykle nowoczesnej bryle w prestiżowej lokalizacji tuż przy ulicy Henryka Dąbrowskiego o powierzchni 116 mkw.

LOKALIZACJA: Sam budynek położony jest w ścisłym centrum dzielnicy Krakowa- Zabłociu. Zabłocie to historyczna przemysłowa dzielnica leżąca nad Wisłą, która dzięki realizacji kompleksowego planu rewitalizacji zmienia swój wygląd i charakter niemal każdego dnia, stając się nowoczesną i już w tej chwili bardzo modną częścią Krakowa. Swoim niespotykanym urokiem przyciąga przede wszystkim kreatywnych ludzi ze środowisk artystycznych i intelektualnych, a dzięki wybudowanym w ostatnich latach nowoczesnym biurowcom Diamante Plaza czy Enterprise Park – również biznesowych.

BUDYNEK: o reprezentacyjnym wyglądzie z lokalami użytkowym na parterze oraz mieszkaniami na wyższych kondygnacjach. Usytuowany w pobliżu przystanków tramwajowych i autobusowych umożliwiających szybki dojazd na terenie całego Krakowa. 4 minuty drogi pieszo od przystanku.

LOKAL: Usytuowany na parterze. Składa się z powierzchni użytkowej równe 116 mkw. Powierzchnia typu open space do dowolnej aranżacji. Lokal wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje: ogrzewanie, wentylację mechaniczną, klimatyzację, sanitarną oraz teletechniczną. Ogrzewanie miejskie. Wysokość pomieszczeń 320 cm.

Przestronne witryny na zapewniają znakomity dostęp do światła dziennego oraz stanowią doskonałą możliwość reklamy prowadzonej działalności. Istnieje możliwość dalszej dowolnej aranżacji lokalu według preferencji najemcy.

Doskonała lokalizacja sprawia, iż jest to idealna lokalizacja dla Twojego biznesu.

CENA: 75 zł netto/ m^2 + opłaty administracyjne z zaliczkami na media 6,4 zł/ mkw+ prąd.

Serdecznie polecam i zapraszam do oglądania.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 799 350 862 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.