Lokal handlowo- usługowy Nowohucka 77 mkw

Kraków, Nowa Huta

ul. Nowohucka

812 457 PLN

10 583 PLN/m²
Lokal
Rynek: Wtórny
Przeznaczenie: Handlowo/Usługowe
Powierzchnia: 76.8m2
Liczba pomieszczeń: 1
Open space: Tak
Wysokość pomieszczeń: 3.04m
Dostępne od: 02.01.2024
Budynek
Rodzaj budynku: Apartamentowo-handlowy
Rok budowy: 2023
Liczba pięter: 6
Winda: Tak
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Garaż: Tak
Światłowód: Tak
Wentylacja: Tak
Ogrzewanie: Tak
Witryna: Tak
Opłaty
Cena: 812 457 PLN
Cena za m2: 10 583 PLN/m2
Oferta
ID oferty: 1850/OLS
Lokalizacja
Adres: Kraków, Nowa Huta
Ulica: ul. Nowohucka
Plan nieruchomości
Wirtualna wizyta
Opis
Lokal handlowo- usługowy Nowohucka 77 mkw
Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 77 mkw w nowym budynku o niezwykle nowoczesnej bryle w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Nowohuckiej.

LOKALIZACJA: Budynek położony bezpośrednio przy ruchliwej, dwupasmowej drodze. Usytuowany w pobliżu przystanków autobusowych umożliwiających szybki dojazd na terenie całego Krakowa. 4 minut drogi pieszo od przystanku.

BUDYNEK: 6 kondygnacyjny budynek o reprezentacyjnym wyglądzie z lokalami użytkowym na parterze oraz mieszkaniami na wyższych kondygnacjach.

LOKAL: Usytuowany na parterze. Składa się z powierzchni użytkowej równej 77 mkw. Powierzchnia typu open- space do dowolnej aranżacji według preferencji najemcy. Lokal wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje: ogrzewanie, wentylację, sanitarną oraz teletechniczną. Ogrzewanie za pomocą instalacji MPEC. Wysokość pomieszczeń 304 cm.
Przestronne witryny zapewniają znakomity dostęp do światła dziennego oraz stanowią doskonałą możliwość reklamy prowadzonej działalności. Do lokalu prowadzą dwa osobne wejścia.

CENA: 10 583 zł/ m^2 netto.

Kredyt hipoteczny z Private Houie Brokers

W PHB posiadamy własny Dział Kredytowy. Współpracujemy bezpośrednio z 20 największymi bankami, spośród których najlepszą ofertę pomogą Ci wybrać nasi niezależni specjaliści. U nas możesz liczyć na najniższą marżę, profesjonalne doradztwo, przeprowadzenie krok po kroku przez całą procedurę kredytową i załatwienie wszystkich formalności w jednym miejscu.

Już dziś zapytaj o szczegóły opiekuna oferty i weź najlepszy kredyt na rynku.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 799 350 862 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.