Lokal usługowy z ogródkiem na Kazimierzu

Kraków, Śródmieście / Kazimierz

pl. Wolnica

10 000 PLN

49 PLN/m²
Lokal
Rynek: Wtórny
Przeznaczenie: Gastronomiczne
Powierzchnia: 204.0m2
Liczba pomieszczeń: 5
Min. okres najmu (w latach): 3
Dostępne od: 25.01.2023
Budynek
Rodzaj budynku: Kamienica
Liczba pięter: 4
Winda: Tak
Kontrola dostępu: Tak
Światłowód: Tak
Wentylacja: Tak
Klimatyzacja: Tak
Zaplecze socjalne: Tak
Czujniki dymu: Tak
Ogrzewanie: Tak
Opłaty
Cena: 10 000 PLN
Cena za m2: 49 PLN/m2
Oferta
ID oferty: 9611/OLW
Lokalizacja
Adres: Kraków, Śródmieście / Kazimierz
Ulica: pl. Wolnica
Plan nieruchomości
Opis
Lokal usługowy z ogródkiem na Kazimierzu
Piękny lokal usługowy z ogródkiem na Kazimierzu


LOKALIZACJA:
Usytuowanie kamienicy przy Placu Wolnica gwarantuje bliskość historycznego centrum Krakowa z łatwym dostępem do muzeów, centrów handlowych (w bliskiej odległości Galeria Kazimierz), usługowych, rozrywkowych, naukowych oraz ogrodu botanicznego, stwarza wiele możliwości. Mieszkanie znajduje się w samym sercu niezwykle malowniczego Kazimierza – dzielnicy z wyjątkowym klimatem starych kamienic, świątyń oraz stylowych kawiarni i restauracji. W małej odległości znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, zapewniające doskonały dojazd do każdej części Krakowa oraz na najlepsze krakowskie uczelnie: Politechnika Krakowska, Akademia Górniczo-Hutnicza oraz Uniwersytet Jagielloński.

LOKAL:
Lokal ma powierzchnię 204 metry kwadratowe, składa się z parteru o powierzchni 70 mkw i zabytkowych odrestaurowanych piwnic- 130 mkw. Lokal znajduje się w wyremontowanej kamienicy w najbardziej wyeksponowanej części placu z wejściem od frontu. Obecnie w lokalu działa restauracja. Część parterowa składa się z sali, kuchni oraz toalet. W piwnicy znajdują się dwie sale, hall i toalety. Lokal ma wszystkie uzgodnienia potrzebne do działalności gastronomicznej. Przed lokalem znajduje się duży ogródek na kilkanaście stolików. Lokal jest wyposażonych w wentylację mechaniczną.

Cena: 10 000 zł netto/msc przez pierwsze 12 miesięcy, następnie 16 000 zł netto/msc + opłaty administracyjne i eksploatacyjne + media

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 799 350 862 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.