Grunt o pow. 4,18 ha z pozwoleniem na budowę na Dom Seniora o pow. 4 575 mkw

Limanowski, Mszana Dolna

4 990 000 PLN

5 490 000 PLN

119 PLN/m²
Działka
Powierzchnia: 41800m²
Kształt działki: Nieregularny
Droga dojazdowa: Kostka brukowa
Media
Prąd: Tak
Woda: Tak
Gaz: Tak
Warunki zabudowy
Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
Przeznaczenie: Usługowa
Opłaty
Cena: 4 990 000 PLN
Cena za m2: 119 PLN/m2
Oferta
ID oferty: 1614/OGS
Lokalizacja
Adres: Limanowski, Mszana Dolna
Ulica:
Plan nieruchomości
Wirtualna wizyta
Opis
Grunt o pow. 4,18 ha z pozwoleniem na budowę na Dom Seniora o pow. 4 575 mkw
Prezentujemy ofertę widokowej działki budowlanej z przeznaczeniem pod zabudowę usługową zlokalizowaną w Szczawie o pow. 4,18 ha. Niniejsza nieruchomość gruntowa położona w województwie małopolskim, w powiecie limanowskim, w gminie Kamienica.

PODSTAWOWE INFORMACJE O DZIAŁCE:
- objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona jako tereny UT/UW (Tereny usług turystyczno – wypoczynkowych),
- wydane pozwolenie budowlane na przebudowę, rozbudowę i nadbudowę budynku celem adaptacji na Dom Seniora,
- woda doprowadzona na działce,
- prąd doprowadzony na działce,
- gaz na sąsiedniej działce.

LOKALIZACJA:
Szczawa to duża i znana wieś letniskowa (oddalona 26 km od Mszany Dolnej oraz 80 km od Krakowa), która leży na pograniczu Gorców i Beskidu Wyspowego w miejscu, gdzie gorczański potok Głębieniec wpada do dużej i burzliwej Kamienicy. Łagodny mikroklimat, otoczenie pięknych gór, i lasów a przede wszystkim występujące źródła mineralne (szczawy alkaliczno-żelaziste) stwarzają warunki do stworzenia tu dużego kompleksu sanatoryjno-wypoczynkowego pretendującego do miana uzdrowiska.

DZIAŁKI:
O łącznej powierzchni 418 arów, otoczone pięknym starodrzewiem o kształcie nieregularnym przybliżonym do prostokąta. Grunt lekko nachylony, wyrównany (nie wymaga niwelowania). W skład nieruchomości gruntowych wchodzą:
- zabudowana działka o przeznaczeniu usługowy o powierzchni 2,5 ha oznaczona w MPZP jako UT/UW (usługi turystyczne- wypoczynkowe),
- droga dojazdowa (utwardzoną, wykończony trylinką) o powierzchni 0,5 ha,
- grunty orne oraz grunty zadrzewione i zakrzewione o łącznej powierzchni 1,18 ha.


BUDYNEK:
Posiada wydane pozwolenie na przebudowę, rozbudowę i nadbudowę budynku ośrodka rehabilitacyjno-leczniczego na Dom Seniora z częścią hotelową o łącznej powierzchni 4 575 mkw. Projektowany budynek przewiduje: 80 pokoi w części domu seniora, 20 pokoi w części hotelowej, a wszystko to uzupełnione jest o dodatkowe zaplecze w skład którego wchodzą basen wraz z przestrzenią rehabilitacyjną, gabinety lekarskie, restauracja i inne niezbędne do funkcjonowania ośrodka.

Te wszystkie atuty sprawiają, iż oferta jest niezwykle ciekawą propozycją pod kątem inwestycyjnym.

CENA: 4 990 000 PLN netto.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 799 350 862 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.