Działka budowlana z widokiem na las i jezioro!

Myślenicki, Dobczyce / Brzezowa

319 557 PLN

149 PLN/m²
Działka
Powierzchnia: 2145m²
Kształt działki: Nieregularny
Ukształtowanie działki: Lekko nachylona
Droga dojazdowa: Utwardzona
Media
Prąd: Tak
Woda: Tak
Kanalizacja: Tak
Warunki zabudowy
Przeznaczenie: Budowlana
Wys. zabudowy: 9m
Minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej w %: 50%
Opłaty
Cena: 319 557 PLN
Cena za m2: 149 PLN/m2
Oferta
ID oferty: 1604/OGS
Lokalizacja
Adres: Myślenicki, Dobczyce / Brzezowa
Ulica:
Plan nieruchomości
Wirtualna wizyta
Opis
Działka budowlana z widokiem na las i jezioro!
Działka budowlana z widokiem na las i jezioro!

LOKALIZACJA
Działka znajduje się w niewielkiej, kameralnej miejscowości - Brzezowa (powiat myślenicki), która bezpośrednio sąsiaduje z jeziorem Dobczyckim. Najbliższy sklep spożywczy znajduje się w odległości 500m. W niedalekiej odległości znajdują się Dobczyce (10 minut samochodem), gdzie znajduje się pełna infrastruktura (restauracje, sklepy, apteka, czy szkoły). Komunikacja miejska pozwoli na sprawny dojazd zarówno do Dobczyc, jak i do Myślenic, natomiast dojazd do Krakowa zajmie niespełna godzinę.

DZIAŁKA
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 21.45a z pięknym widokiem na zieleń i jezioro. Na działce znajduje się prąd, woda, kanalizacja oraz światłowód. Brak gazu w okolicy. Obszar objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczony w planie, jako 34MN (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej).
Działki znajdujące się przed oferowaną nieruchomością oznaczone są, jako 43ZL (tereny lasów), co daje nam gwarancję utrzymania obecnego widoku!

WAŻNE:
- maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy - 30%;
- minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej - 50%;
- wysokość zabudowy - 9m.

Jeżeli szukasz nieruchomości z wyjątkowym widokiem, który pozwoli Ci po prostu na chwilę relaksu i zapomnienie o wszystkich codziennych sprawach to jest to miejsce zdecydowanie dla Ciebie.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!

————————————————————————————-
Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 799 350 862 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.
————————————————————————————-

Czy wiesz, że z Private House Brokers możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem. Dzięki temu z nami znajdziesz nieruchomość, sfinansujesz jej zakup, zaprojektujesz i wykończysz jej wnętrze a następnie sprzedasz lub wynajmiesz z opcją przekazania nam nieruchomości do zarządzania najmem.

Zainteresowany? Zapytaj opiekuna oferty o szczegóły.