Atrakcyjny grunt o powierzchni 1.32 ha. RADAWA!

Jarosławski, Wiązownica / Radawa

4 200 000 PLN

318 PLN/m²
Działka
Powierzchnia: 1.32ha
Media
Prąd: Tak
Woda: Tak
Warunki zabudowy
Opłaty
Cena: 4 200 000 PLN
Cena za m2: 318 PLN/m2
Oferta
ID oferty: 1589/OGS
Lokalizacja
Adres: Jarosławski, Wiązownica / Radawa
Ulica:
Plan nieruchomości
Wirtualna wizyta
Opis
Atrakcyjny grunt o powierzchni 1.32 ha. RADAWA!
Private House Brokers prezentuje atrakcyjny grunt o powierzchni 1.32 ha w miejscowości Radawa, woj. Podkarpackie.

LOKALIZACJA:

Radawa położona jest w malowniczej otulinie lasów i rzeki Lubaczówka. Rejon niezwykle zielony z licznymi trasami rowerowymi, przyciągający turystów z całego kraju. Odległość od: Jarosławia- 17km, Przemyśla- 47km, Rzeszowa- 77km.

DZIAŁKA:

O powierzchni ok. 1,32ha, o kształcie kwadratu, częściowo zalesiona starodrzewem. Obecnie na gruncie działa ośrodek wypoczynkowy z 11 domkami letniskowymi, restauracją z zapleczem kuchennym oraz kompleksem basenów i placów zabaw dla dzieci. Teren idealny do prowadzenia/ rozbudowy obecnego biznesu jak i zaaranżowania go pod swój własny projekt biznesowy/ prywatny.

Po więcej informacji, serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

CENA: 4 200 000 PLN

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 799 350 862 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.

———————————

Czy wiesz, że z Private House Brokers możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem. Dzięki temu z nami znajdziesz nieruchomość, sfinansujesz jej zakup, zaprojektujesz i wykończysz jej wnętrze a następnie sprzedasz lub wynajmiesz z opcją przekazania nam nieruchomości do zarządzania najmem.

Zainteresowany? Zapytaj opiekuna oferty o szczegóły.