4 pokojowe mieszkanie w centrum Krakowa

Kraków, Śródmieście / Grzegórzki

ul. Blich

849 000 PLN

16 233 PLN/m²
Mieszkanie
Rynek: Wtórny
Piętro: 4
Powierzchnia: 52.3m2
Pokoje: 4
Sypialnie: 4
Łazienki: 1
Toalety: 1
Wysokość pomieszczeń: 2.7m
Umeblowane: Tak
Umeblowanie: Tak
Ogrzewanie: Gazowe
Klimatyzacja: Tak
Gorąca woda/ciepła woda:
Piec gazowy
Budynek
Nazwa budynku: Kamienica
Rodzaj budynku: Kamienica
Liczba pięter: 4
Winda: Tak
Parking naziemny: Tak
Monitoring: Tak
Opłaty
Cena: 849 000 PLN
Cena za m2: 16 233 PLN/m2
Czynsz administracyjny: 300 PLN
Oferta
ID oferty: 21141/OMS
Lokalizacja
Adres: Kraków, Śródmieście / Grzegórzki
Ulica: ul. Blich
Plan nieruchomości
Wirtualna wizyta
Opis
4 pokojowe mieszkanie w centrum Krakowa
Private House Brokers oferuję na sprzedaż 2 poziomowe mieszkanie w centrum Krakowa przy ul. Blich.

LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest centrum Krakowa w sąsiedztwie wydziału medycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. W sąsiedztwie komunikacja tramwajowa oraz autobusowa ( w niedalekiej przyszłości również dostęp do kolejki aglomeracyjnej). Spacer do rynku zajmuje 6 minut. W okolicy liczne sklepy oraz punkty usługowe.

MIESZKANIE: Oferowane mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane. Zostały wykonane nowe instalacje elektryczne, gazowe, oraz wod-kan. Mieszkanie składa się na pierwszym poziomie 2 pokoi, oddzielnej kuchni, oraz łazienki. Pod schodami znajduje się pralnia oraz piec dwu funkcyjny. Na drugim poziomie znajdują się dwa pokoje , w jednym z nich oddzielna toaleta. Skosy na drugim poziomie nie są uciążliwe. Jest to propozycja idealna pod kątem najmu długoterminowego lub krótkoterminowego. W klatce w której jest mieszkanie nie ma windy, jednak można skorzystać z klatki sąsiadującej i wtedy dojeżdżając na ostatnie piętro trzeba przejść łącznikiem między klatkami.


CENA: 849 000 PLN
czynsz administracyjny 300 PLN

Kontakt do agenta:
Karol Korczok
+48 693 114 750

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 799 350 862 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.

————————————————————————————-

Czy wiesz, że z Private House Brokers możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem. Dzięki temu z nami znajdziesz nieruchomość, sfinansujesz jej zakup, zaprojektujesz i wykończysz jej wnętrze a następnie sprzedasz lub wynajmiesz z opcją przekazania nam nieruchomości do zarządzania najmem.

Zainteresowany? Zapytaj opiekuna oferty o szczegóły.