Piękna działka budowlana 41a Sulów/ Wieliczka

Wielicki, Biskupice / Sułów

299 900 PLN

73 PLN/m²
Działka
Powierzchnia: 41a
Kształt działki: Prostokąt
Ukształtowanie działki: Lekko nachylona
Droga dojazdowa: Polna droga
Media
Prąd: Tak
Woda: Tak
Warunki zabudowy
Przeznaczenie: Budowlana
Opłaty
Cena: 299 900 PLN
Cena za m2: 73 PLN/m2
Oferta
ID oferty: 1274/OGS
Lokalizacja
Adres: Wielicki, Biskupice / Sułów
Ulica:
Zdjęcia
Plan nieruchomości
Wirtualna wizyta
Opis
Piękna działka budowlana 41a Sulów/ Wieliczka
Prezentujemy ofertę pięknej działki budowlanej z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowaną w Sułowie pod Wieliczką.

PODSTAWOWE INFORMACJE O DZIAŁCE:
- objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,
- woda doprowadzona na działce,
- prąd na sąsiedniej działce,
- gaz na sąsiedniej działce,
- ekspozycja: południowa.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość gruntowa znajduje się w Sułowie w odległości 7 km od Wieliczki oraz 14 km od granicy Krakowa, co gwarantuje szybki dojazd do obwodnicy/autostrady (15 min) oraz do centrum Krakowa (25 min).

DZIAŁKA:
O powierzchni 41 arów, otoczona pięknym starodrzewiem o kształcie przybliżonym do prostokąta (wymiary dłuższych boków: około 80 m x 85 m, wymiary krótszych boków: 38 m x 51 m). Grunt lekko nachylony, wyrównany (nie wymaga niwelowania). Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Około 50% stanowi tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oznaczonej jako MN co umożliwia realizację rezydencji, pozostała cześć oznaczona jako ZR- teren zieleni nie urządzonej. W obrębie działki dostęp do mediów (wody, energii elektrycznej i gazu) oraz bezpośredni utwardzony dojazd.
Zgodnie z planem: maksymalna wysokość zabudowy 8 m, intensywność zabudowy w odniesieniu do działki budowlanej nie większa niż 30 %, minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej w odniesieniu do działki budowlanej nie mniejszy niż 40 %, dach dwuspadowy lub wielospadowy, o nachyleniu połaci głównych od 25 do 45 stopni- dopuszcza się możliwość realizacji dachów o nachyleniu od 2 do 12 stopni.

Dojazd do działki drogą gminną (droga wymaga utwardzenia).

W sąsiedztwie nowoczesna kameralna zabudowa jednorodzinna. Te wszystkie atuty sprawiają, iż oferta jest niezwykle ciekawą propozycją.

Istnieje możliwość kupna sąsiadującej działki o takiej samej powierzchni.

CENA: 290 900 PLN

Możliwość kupna drugiej, sąsiadującej działki o pow. 41 ar.

Kredyt hipoteczny z Private House Brokers

W PHB posiadamy własny Dział Finansowania Nieruchomości. Współpracujemy z 25 największymi bankami, spośród których najlepszą ofertę pomogą Ci wybrać nasi eksperci. U nas możesz liczyć na najniższą marżę, kompleksowe objaśnienie zasad przyznawania kredytu, przeprowadzenie krok po kroku przez całą procedurę kredytową i załatwienie wszystkich formalności w jednym miejscu.
Już dziś zapytaj o szczegóły opiekuna oferty i weź najlepszy kredyt na rynku.

Celem umówienia prywatnej wizyty proszę o kontakt:
Maciej Suchanek
Senior Partner
+48 733 887 573
[email protected]