Trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji |Apartamenty Radzikowskiego| oddanie Q2 2025

Kraków, Krowodrza / Prądnik Biały

ul. Eljasza Walerego Radzikowskiego

964 180 PLN

14 200 PLN/m²
Mieszkanie
Rynek: Pierwotny
Powierzchnia: 67.9m2
Pokoje: 3
Sypialnie: 2
Łazienki: 1
Toalety: 1
Balkon/taras: Tak
Ogrzewanie: Miejskie
Komórka: Tak
Powierzchnia komórki: 2.54m2
Gorąca woda/ciepła woda:
Wodociąg miejski
Budynek
Nazwa budynku: Apartamenty Radzikowskiego
Rodzaj budynku: Wysoki blok
Rok budowy: 2025
Liczba pięter: 6
Winda: Tak
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Monitoring: Tak
Teren ogrodzony: Tak
Opłaty
Cena: 964 180 PLN
Cena za m2: 14 200 PLN/m2
Oferta
ID oferty: 22599/OMS
Lokalizacja
Adres: Kraków, Krowodrza / Prądnik Biały
Ulica: ul. Eljasza Walerego Radzikowskiego
Zdjęcia
Plan nieruchomości
Opis
Trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji |Apartamenty Radzikowskiego| oddanie Q2 2025
PrivateHouseBrokers prezentuje ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania w realizowanej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego.

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! ZAKUP OD DEWELOPERA - BEZ PCC i PROWIZJI.

INWESTYCJA:
Przedsięwzięcie realizowane jest przez działającą od 2003 roku spółkę ED invest S.A., która może pochwalić się bogatym doświadczeniem w realizacji projektów jedno- i wielorodzinnych, zlokalizowanych głównie na terenie Warszawy.
W ramach inwestycji powstanie jeden siedmiokondygnacyjny budynek wyposażony w 46 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych
metrażach - od 35 do 88 m2. W ofercie znajdą się lokale dwu-, trzy- i cztero-pokojowe, wzbogacone o funkcjonalne balkony, kameralne loggie, przestronne tarasy z pięknym widokiem i zielone ogródki.

Termin oddania nieruchomości do użytku przewidziano na: II kwartał 2025 r.

LOKALIZACJA:
Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Eljasza Walerego Radzikowskiego. Zróżnicowana infrastruktura Prądnika Białego zapewnia dostęp do tego, co ważne i potrzebne. Dzięki temu codzienność przyszłych mieszkańców będzie wygodniejsza, a dbanie o podstawowe potrzeby życiowe - znacznie łatwiejsze. Zaledwie kilkanaście minut wystarczy im, aby zrobić zakupy, skorzystać z pobliskich terenów zielonych i szerokiej gamy użytków publicznych, dotrzeć do szkoły, na uczelnię, dworzec kolejowy i autobusowy lub lotnisko. Dzielnica, która już od wielu lat należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się w Krakowie, w najbliższym czasie zyska jeszcze bardziej nowoczesny charakter dzięki bogatym
planom inwestycyjnym.

Czyni ją to dobrą i bezpieczną lokatą kapitału na przyszłość.

MIESZKANIE:
Prezentowana nieruchomość znajduje się na 1 piętrze i ma powierzchnię 67,90 m2. Składa się z przestronnej części dziennej z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, komfortowej łazienki,wc, holu oraz garderoby/pomieszczenia gospodarczego. Do mieszkania przynależy duży balkon.


CENA: 964 180 zł
+ 50 000 zł - miejsce postojowe w garażu podziemnym (platforma parkingowa)
+ 22 000 zł - komórka lokatorska

KONTAKT:
Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 799 350 862 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.
————————————————————————————-

Czy wiesz, że z Private House Brokers możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem. Dzięki temu z nami znajdziesz nieruchomość, sfinansujesz jej zakup, zaprojektujesz i wykończysz jej wnętrze a następnie sprzedasz lub wynajmiesz z opcją przekazania nam nieruchomości do zarządzania najmem.