Działka budowlana nad jeziorem Dobczyckim!

Myślenicki, Dobczyce / Brzezowa

218 447 PLN

140 PLN/m²
Działka
Powierzchnia: 1559m²
Kształt działki: Nieregularny
Ukształtowanie działki: Lekko nachylona
Droga dojazdowa: Utwardzona
Media
Prąd: Tak
Woda: Tak
Kanalizacja: Tak
Warunki zabudowy
Przeznaczenie: Budowlana
Wys. zabudowy: 9m
Minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej w %: 50%
Opłaty
Cena: 218 447 PLN
Cena za m2: 140 PLN/m2
Oferta
ID oferty: 1605/OGS
Lokalizacja
Adres: Myślenicki, Dobczyce / Brzezowa
Ulica:
Plan nieruchomości
Wirtualna wizyta
Opis
Działka budowlana nad jeziorem Dobczyckim!
Widokowa działka nad jeziorem Dobczyckim!

LOKALIZACJA
Nieruchomość znajduje się w kameralnej miejscowości - Brzezowa (powiat myślenicki), która bezpośrednio sąsiaduje z jeziorem Dobczyckim. W niedalekiej odległości znajdują się Dobczyce (10 minut samochodem), gdzie znajduje się pełna infrastruktura (restauracje, sklepy, apteka, czy szkoły). Dojazd do Krakowa zajmie niespełna godzinę. Komunikacja miejska pozwoli na sprawny dojazd zarówno do Dobczyc, jak i do Myślenic. Najbliższy sklep spożywczy znajduje się w odległości 500m.

DZIAŁKA
Na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni 15,59a nad Jeziorem Dobczyckim. Na sąsiedniej działce znajduje się prąd, woda, kanalizacja oraz światłowód. Brak gazu w okolicy. Obszar objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczony w planie, jako 34MN (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej).
Działki znajdujące się przed oferowaną nieruchomością oznaczone są, jako 43ZL (tereny lasów), co daje nam gwarancję utrzymania obecnego widoku!

Ważne informacje:
- maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy - 30%;
- minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej - 50%;
- wysokość zabudowy - 9m.

Istnieje możliwość zakupu drugiej, bezpośrednio graniczącej działki o powierzchni 21,45a, co daje łączną powierzchnię 37,04a.

Jeżeli szukasz nieruchomości z wyjątkowym widokiem, który pozwoli Ci po prostu na chwilę relaksu i zapomnienie o wszystkich codziennych sprawach to jest to miejsce zdecydowanie dla Ciebie.

Polecam i zapraszam do oglądania!

————————————————————————————-
Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 799 350 862 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.
————————————————————————————-

Czy wiesz, że z Private House Brokers możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem. Dzięki temu z nami znajdziesz nieruchomość, sfinansujesz jej zakup, zaprojektujesz i wykończysz jej wnętrze a następnie sprzedasz lub wynajmiesz z opcją przekazania nam nieruchomości do zarządzania najmem.

Zainteresowany? Zapytaj opiekuna oferty o szczegóły.