preloder
Czego
szukasz?
Pomożemy!
Wynajem dla firm

Wynajem
dla firm

Usługa dedykowana firmom poszukującym apartamentów dla swoich pracowników, w szczególności managerów każdego szczebla.

Korzystaj z wyjątkowej usługi wynajmu wysokiej klasy apartamentów dla kadry zarządzającej. Znając potrzeby Twoje i Twoich pracowników, stworzyliśmy pakiet uszyty na miarę, jak idealnie dopasowana marynarka.

Intuicyjna strona internetowa w języku polskim i angielskim, gdzie znajdziesz oferty zawierające dokładny opis, wysokiej jakości zdjęcia, wirtualną wizytę w formie filmu i dokładny plan nieruchomości, pozwoli Wam wybrać odpowiednie mieszkanie nawet bez konieczności wizyty na miejscu.

Twój pracownik zostanie odebrany z lotniska lub dworca przez przydzielonego mu agenta-opiekuna i zawieziony prosto do apartamentu. Bieżącym utrzymaniem czystości w trakcie trwania umowy najmu zajmie się profesjonalny i rzetelny serwis sprzątający, aby Twój pracownik nie musiał poświęcać na to czasu i zrelaksowany mógł przygotować się do kolejnego ważnego spotkania.

krok po kroku

Wybór apartamentu sposród dostępnych, aktualnych ofert

Oszczędzając czas, wysiłek i pieniądze, wybieraj apartamenty spośród szerokiej gamy ofert. Tworzymy nasze oferty tak, aby można było zobaczyć wszystkie szczegóły na wysokiej jakości zdjęciach i filmie, odczytać układ na planie powierzchni, sprawdzić lokalizację na mapie oraz przeczytać szczegółowy opis. Dzięki temu masz zawsze komplet informacji na temat wybranego mieszkania.

Rezerwacja apartamentu

Wybrane mieszkanie zarezerwujemy dla Was do momentu przyjazdu pracownika.

Przyjazd i odbiór nieruchomości

Nasz agent przekaże nieruchomość i pokaże okolicę, a także sporządzi protokół zdawczo-odbiorczy opisujący stan i wyposażenie.

Pomoc w organizacji spraw na miejscu

We wszelkich sprawach związanych z nieruchomością, m.in. z przepisaniem liczników, czy meldunkiem czasowym, będziecie mogli liczyć na pomoc i poradę naszego agenta.