preloder
Czego
szukasz?
Pomożemy!
Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości

Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości

Sprzedaż nieruchomości to decyzja, którą warto podjąć przy wsparciu doświadczonego partnera. Skorzystaj z naszej pomocy.

Jeśli przygotowujesz się do sprzedaży swojej luksusowej nieruchomości, brokerzy Private House Brokers skutecznie przeprowadzą Cię przez ten proces. Dla Twojej pewności i spokoju, gwarantujemy Ci kontakt tylko z osobami naprawdę zainteresowanymi zakupem, zaś  kwestie prawne skonsultujemy ze sztabem najlepszych prawników i notariuszy. Profesjonalnie przygotujemy Twoją nieruchomość do prezentacji. Razem możemy więcej.

Współpraca z naszymi brokerami oznacza również, że nie musisz już martwić się o formalności – załatwimy je za Ciebie. Proces sprzedaży odbywa się w pełni bezpiecznie, pod okiem wysokiej klasy specjalistów. Gwarantujemy, że transakcja przebiegnie szybko, bez zbędnych formalności przy zadowoleniu obu stron transakcji.

Współpraca z jedyną agencją nieruchomości premium w Polsce to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu. Dajemy Ci więcej, bo doskonale znamy oczekiwania naszych klientów. Jeśli rozważasz zakup kolejnej nieruchomości ze środków pozyskanych ze sprzedaży – nasz zespół brokerów przygotuje dla Ciebie propozycje na miarę Twoich oczekiwań, zaś chcąc zachować dla Ciebie więcej wolnego czasu – zapewnimy nadzór zarządcy nieruchomości nad Twoimi apartamentami przeznaczonymi na wynajem.