Elektryzująca współpraca, czyli brokerzy PHB na premierze Porsche Taycan

Marka Private House Brokers została oficjalnym partnerem Porsche. Z tej okazji nasi brokerzy wzięli udział w najbardziej elektryzującym wydarzeniu tegorocznego kalendarza motoryzacyjnego – premierze Porsche Taycan. Zobacz, co działo się podczas eventu.

Na premierę Porsche Taycan w krakowskim salonie producenta wybrało się 8 brokerów Private House Brokers. Podczas wydarzenia mieli oni okazję wymienić wizytówki z wieloma gośćmi wydarzenia oraz liderami opinii, zapraszając ich do naszego stoiska. Cieszy nas, że tak wiele osób zainteresowało się katalogami Private House Brokers, mimo że przecież konkurowaliśmy o uwagę z nowym Taycanem. Data premiery zbiegła się w czasie z pierwszymi urodzinami salonu Porsche w Krakowie – najnowszego i największego salonu producenta w Polsce.

Dla Porsche pierwszy w pełni elektryczny model to przełomowy produkt. Dla nas przełomowa jest z kolei współpraca z takim partnerem. Dlatego już nie możemy doczekać się kolejnych akcji, które zorganizujemy wraz z Porsche Kraków. Jeśli chcesz być z nimi na bieżąco, zapraszamy na nasze social media: Facebook oraz Instagram.

Napisz komentarz