preloder
Czego
szukasz?
Pomożemy!
Luksusowa inwestycja w sercu Kazimierza

Inwestycja

Harmonica House - to harmonijny splot unikanej, historycznej lokalizacji oraz nowoczesnej przestrzeni mieszkalnej. Oryginalny w swojej koncepcji i wykonaniu kameralny projekt apartamentowy położony jest w zabytkowej części krakowskiego Kazimierza u zbiegu ulic Trynitarskiej i Bonifraterskiej i tworzony jest z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. O INWESTYCJI: Estetyczny a zarazem bardzo funkcjonalny obiekt, wyposażony będzie w starannie zaaranżowany hall z 24 godzinną recepcją, wewnętrzny dziedziniec z oryginalnym ogrodem, 2 wysokiej klasy windy, część usługową i podziemny parking. Harmonica House to apartamenty o bardzo zróżnicowanych rozkładach pomieszczeń i powierzchni: od 30 do 200m². Apartamenty położone na czwartym piętrze są dwukondygnacyjne i posiadają niepowtarzalne nowoczesne widokowe przeszklone tarasy. Korzystna orientacja przestrzenna budynku, zastosowanie okien typu porte fenêtre, szklane lukarny oraz ogrody zimowe zapewniają optymalne nasłonecznienie wszystkich apartamentów. Planowane zakończenie prac budowlanych to grudzień 2016 a przeniesienie własności w styczniu 2017. 0% prowizji od Kupującego!

Ofert

0

Sprzedaż od | za m22

-

Wynajem od

-
Oferty przynależne

Udogodnienia

Parking naziemny

Parking podziemny

Plac zabaw

Windy cichobieżne

Recepcja

Ochrona

Osiedle zamykane

Monitoring

Komórki lokatorskie

Wspólny taras

Usługi lokalowe

Ogród

Prezentacja video

Wybór najlepszych luksusowych inwestycji deweloperskich w Krakowie. Zasługujesz na wyjątkowe miejsce. Znajdziemy je dla Ciebie.

Galeria

Lokalizacja

Deweloper

EKOPARK to firma wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Sobiesław Zasada S.A. - jednej z największych grup przemysłowo–kapitałowych w kraju. Do grupy należy ponad 40 przedsiębiorstw z kilkunastu branż. Spółki Grupy Zasada rozpoczęły działalność deweloperską w 1989 roku i do tej pory zrealizowały kilkanaście projektów deweloperskich w całej Polsce, w tym: biurowce, hale, budynki mieszkalne, apartamenty, hotel, a także centrum handlowo-rekreacyjne.

Agent obsługujący
inwestycję

Paweł Sekuła
+48 537 883 281
Paweł Sekuła
Sprzedaż (0)
Wynajem (0)