Lokal handlowo- usługowy Zabłocie 113 mkw

Kraków, Zabłocie

ul. Zabłocie

1 999 999 PLN

17 626 PLN/m²
Lokal
Rynek: Wtórny
Przeznaczenie: Handlowo/Usługowe
Powierzchnia: 113.5m2
Liczba pomieszczeń: 3
Open space: Tak
Wysokość pomieszczeń: 3.6m
Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 0
Dostępne od: 25.05.2021
Budynek
Nazwa budynku: Atal Residence
Liczba pięter: 7
Winda: Tak
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Garaż: Tak
Ochrona: Tak
Monitoring: Tak
Światłowód: Tak
Wentylacja: Tak
Klimatyzacja: Tak
Zaplecze socjalne: Tak
Ogrzewanie: Tak
Otwierane okna: Tak
Witryna: Tak
Możliwość gastronomii: Tak
Opłaty
Cena: 1 999 999 PLN
Cena za m2: 17 626 PLN/m2
Oferta
ID oferty: 1717/OLS
Lokalizacja
Adres: Kraków, Zabłocie
Ulica: ul. Zabłocie
Plan nieruchomości
Wirtualna wizyta
Opis
Lokal handlowo- usługowy Zabłocie 113 mkw
Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 113 mkw w nowym budynku zlokalizowanym przy ulicy Zabłocie.

LOKALIZACJA: Sam budynek położony jest w ścisłym centrum dzielnicy Krakowa- Zabłociu. Zabłocie to historyczna przemysłowa dzielnica leżąca nad Wisłą, która dzięki realizacji kompleksowego planu rewitalizacji zmienia swój wygląd i charakter niemal każdego dnia, stając się nowoczesną i już w tej chwili bardzo modną częścią Krakowa. Swoim niespotykanym urokiem przyciąga przede wszystkim kreatywnych ludzi ze środowisk artystycznych i intelektualnych, a dzięki wybudowanym w ostatnich latach nowoczesnym biurowcom Diamante Plaza czy Enterprise Park – również biznesowych.

BUDYNEK: Nowoczesny 8-piętrowy budynek z lokalami o charakterze handlowo- usługowym na parterze oraz z apartamentami na wyższych kondygnacjach. Usytuowany w pobliżu przystanków tramwajowych i autobusowych umożliwiających szybki dojazd na terenie całego Krakowa. Budynek powstaje na terenie dawnej fabryki Miraculum. Nowoczesna forma inwestycji utrzymana jest jednocześnie w konwencji architektury postindustrialnej.

LOKAL: Zlokalizowany na parterze. Lokal składa się z powierzchni użytkowej oraz zaplecza sanitarnego o łącznej powierzchni 113 mkw w skład której wchodzi duże pomieszczenie typu open-space oraz zaplecze socjalno- sanitarne. Lokal wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje: centralne ogrzewanie, klimatyzację (możliwość wykonania), wentylację mechaniczną, sanitarną oraz teletechniczną. Lokal posiada miejskie ogrzewanie.

Jest to doskonała propozycja dla klientów ceniących sobie prestiż oraz komfort miejsca pracy.


CENA: 17625,8 zł netto/ mkw ( do negocjacji )

Kredyt hipoteczny z Private House Brokers

W PHB posiadamy własny Dział Finansowania Nieruchomości. Współpracujemy z 25 największymi bankami, spośród których najlepszą ofertę pomogą Ci wybrać nasi eksperci. U nas możesz liczyć na najniższą marżę, kompleksowe objaśnienie zasad przyznawania kredytu, przeprowadzenie krok po kroku przez całą procedurę kredytową i załatwienie wszystkich formalności w jednym miejscu.

Już dziś zapytaj o szczegóły opiekuna oferty i weź najlepszy kredyt na rynku.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 799 350 862 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.