Lokal użytkowy tuż przy Wiśle 37 mkw

Kraków, Śródmieście / Grzegórzki

ul. Podgórska

561 150 PLN

15 000 PLN/m²
Lokal
Rynek: Wtórny
Przeznaczenie: Handlowo/Usługowe
Powierzchnia: 37m2
Liczba pomieszczeń: 1
Liczba miejsc parkingowych naziemnych: 4
Dostępne od: 05.04.2018
Budynek
Winda: Tak
Parking naziemny: Tak
Garaż: Tak
Ochrona: Tak
Wentylacja: Tak
Ścianki działowe: Tak
Okablowanie elektryczne: Tak
Zaplecze socjalne: Tak
Ogrzewanie: Tak
Witryna: Tak
Możliwość gastronomii: Tak
Opłaty
Cena: 561 150 PLN
Cena za m2: 15 000 PLN/m2
Oferta
ID oferty: 1514/OLS
Data dodania: 09.07.2018
Lokalizacja
Adres: Kraków, Śródmieście / Grzegórzki
Ulica: ul. Podgórska
Zdjęcia
Plan nieruchomości
Wirtualna wizyta
Opis
Lokal użytkowy tuż przy Wiśle 37 mkw
Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 37,41 mkw w nowym budynku zlokalizowanym przy ulicy Podgórskiej tuż przy Wiśle.

LOKALIZACJA: Sam budynek położony jest w ścisłym centrum dzielnicy Krakowa- Grzegórzkach. W sąsiedztwie budynku trzy duże inwestycje: Kamienice Wandy, Wiślane Tarasy oraz Grzegórzecka 77 liczące ponad tysiąc mieszkań co stwarza potężną bazę klientów. W pobliżu znajduje się również Teatr Variette oraz Galeria Kazimierz. Atutem usytuowania budynku jest możliwość szybkiego dojazdu w każdą część Krakowa z racji na bliskie położenie głównego węzła komunikacyjnego jakim jest Rondo Grzegórzeckie oraz Rondo Mogilskie. Stanowią one również doskonały punkt przesiadkowy komunikacji miejskiej będący skrzyżowaniem wielu linii autobusowych jak i tramwajowych.

BUDYNEK: Nowoczesny budynek wykończony w wysokim standardzie z lokalami o charakterze handlowo- usługowym na parterze oraz z apartamentami na wyższych kondygnacjach. Budynek będzie monitorowany oraz dozorowany całodobowo.

LOKAL: Zlokalizowany na parterze z szerokimi i przestronnymi witrynami na zajmującymi całą frontową cześć lokalu- daje to duże możliwości reklamy prowadzonej działalności. Lokal składać będzie się z powierzchni użytkowej oraz zaplecza sanitarnego o łącznej powierzchni 37,41 mkw. w skład której wchodzić będzie duże pomieszczenie typu open-space do dowolnej aranżacji oraz zaplecze socjalno- sanitarne. Wysokość lokalu równa 330 cm.

Ogrzewanie za pomocą sieci miejskiej stanowiącej najbardziej oszczędny sposób dostarczania energii cieplnej do lokalu. Istnieje możliwość rozprowadzenia wentylacji mechanicznej wywiewowej. Na elewacji budynku zostało przewidziane miejsce na zainstalowanie pylonu reklamowego wraz z przyłączem elektrycznym.

Jest to doskonała propozycja dla klientów ceniących sobie prestiż oraz komfort miejsca pracy.

Dodatkowo do lokalu przynależy parking przed budynkiem.

WIRTUALNA WIZYTA: https://www.youtube.com/watch?v=wK-9RXaqvWQ&feature=youtu.be

CENA: 15 000 zł netto / mkw.

Serdecznie polecam i zapraszam do oglądania.

Kredyt hipoteczny z Private House Brokers

W PHB posiadamy własny Dział Finansowania Nieruchomości. Współpracujemy z 25 największymi bankami, spośród których najlepszą ofertę pomogą Ci wybrać nasi eksperci. U nas możesz liczyć na najniższą marżę, kompleksowe objaśnienie zasad przyznawania kredytu, przeprowadzenie krok po kroku przez całą procedurę kredytową i załatwienie wszystkich formalności w jednym miejscu.

Już dziś zapytaj o szczegóły opiekuna oferty i weź najlepszy kredyt na rynku.

Kontakt do Agenta:
Maciej Suchanek
+48 733 887 573
maciek@privatehousebrokers.pl