Najbardziej luksusowe inwestycje w ofercie Private House Brokers. Zobacz, jak wygląda szczyt marzeń

Luksusowe posiadłości to dla jednych sposób na imponujący dochód pasywny, a dla innych – cudowna codzienność. Niezależnie od powodu, nieruchomości z segmentu premium potrafią rozpalić wyobraźnię. Dla tych, którzy planują inwestycje z rozmachem, oraz dla tych, którzy są po prostu zainteresowani możliwościami rynku, a w szczególności tymi z wyższej półki, prezentujemy najbardziej ekskluzywne oferty Private House Brokers.

 

Luksusowa rezydencja na Woli Justowskiej

 

Działka o powierzchni 1,4 ha, a na niej luksusowa posiadłość licząca sobie 1500 m2. Na zewnątrz zadbane ogrody, jezioro z kaskadami, 300-metrowa aleja platanów, podjazd z fontanną i altana. Wewnątrz – rozległe pomieszczenia urządzone w stylu pałacowym. Rezydencja wykończona i gotowa do zamieszkania. Szczyt marzeń? Wszystko na to wskazuje.

Nieruchomość podzielona została na dwa skrzydła. Jedno mieści pokoje mieszkalne, drugie – przestrzenie rekreacyjne i użytkowe. Znalazł się tam prywatny basen ze strefą spa i lounge. Nie zabrakło również pomieszczeń dla służby i garażu na 3 pojazdy.

Jeśli marzy Ci się m.in. 6 sypialni, 6 łazienek, kąpielowy salon z kominkiem czy 600-metrowy taras wyłożony wapieniem tureckim z dziedzińca Zamku Królewskiego na Wawelu – ta rezydencja jest dla stworzona Ciebie. Cena? 20 mln zł.

 

Apartament Królewski w Angel Wawel

 

Ta nieruchomość cieszy się sławą najbardziej unikatowego i ekskluzywnego apartamentu w Polsce. Ma on 665 m2 powierzchni i zlokalizowany jest w prestiżowej inwestycji Angel Wawel w samym sercu Krakowa. Właściciel tej perełki będzie miał do dyspozycji 4 piętra z prywatną klatką schodową oraz windą. Wśród dostępnych pomieszczeń znalazł się m.in. reprezentacyjny hall, dwa apartamenty łączące salon z aneksem kuchennym i łazienką, pokój spa, 3 sypialnie z garderobami i łazienkami oraz biblioteka. 

Największe wrażenie robi wysoki na 9 m salon ozdobiony zabytkowymi polichromiami mistrza Bukowskiego, jednego z młodopolskich autorów malowideł na sklepieniach Kościoła Mariackiego. Na ostatnim piętrze znajduje się również prywatny gabinet z przestronną biblioteką. Całość została zaaranżowana w dawnej kaplicy, zlokalizowanej na trzech piętrach, z których widok rozciąga się bezpośrednio na panoramę dawnej stolicy Polski. Właściciel może ponadto do woli korzystać z części wspólnych apartamentowca, w której znalazł się m.in. basen, sauna, siłownia czy sala kinowa. Cena takich przyjemności wynosi 18,5 mln zł.

 

Nowoczesny apartament w Angel Wawel

 

Jeśli chcesz zamieszkać w ekskluzywnym Angel Wawel, ale wolisz coś bardziej przystępnego niż Royal Apartment, zapoznaj się z tym nowoczesnym lokalem o powierzchni 220 m2. On także pozwoli Ci czerpać z uroków stylu życia, na który mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. To mieszkanie w samym centrum miasta, z widokiem na Zamek Królewski na Wawelu i z dostępem do rekreacyjnej części wspólnej budynku. Do dyspozycji masz tutaj  także winną piwniczkię, cigar-room, a także  pomoc doświadczonego concierge’a.

Zlokalizowany na trzecim piętrze apartament składa się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią, 4 sypialni, 3 łazienek, garderoby oraz wydzielonej pralni. Mieszkanie wykończone zostało w wysokim standardzie i wyposażone w takie udogodnienia jak ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja czy własna winda. Kosztuje 7,5 mln zł.

Znajdź wymarzony apartament w Krakowie

To zaledwie 3 najciekawsze i przykładowe nieruchomości, które znajdziesz w Private House Brokers, a jest ich znacznie więcej! Jeśli szukasz luksusowego apartamentu dla siebie lub pod inwestycję, koniecznie zapoznaj się z innymi ofertami

Ponadto, jeśli potrzebujesz profesjonalnego doradztwa w zakresie ekskluzywnych lokali, to najlepsi polscy brokerzy z Private House Brokers służą swoją pomocą i najwyższym standardem obsługi.