preloder
Czego
szukasz?
Pomożemy!
Angel Wawel - Luksusowa inwestycja w sercu Krakowa

Inwestycja

Najbardziej luksusowe apartamenty na sprzedaż w Krakowie, u stóp Wzgórza Wawelskiego. Jedna z najciekawszych inwestycji mieszkaniowych w Polsce. Prestiż to słowo, które samo przychodzi na myśl w kontekście Angel Wawel. Jeśli dodać do niego komfort, niezwykłą lokalizację, nadzwyczajną jakość materiałów i wykonania oraz połączenie dziedzictwa historii dawnej stolicy Polski z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi i architektonicznymi, Angel Wawel mieści się w ścisłej czołówce wyścigu po tytuł najbardziej ekskluzywnej inwestycji mieszkaniowej w Polsce. Apartamenty w Angel Wawel to nie tylko mieszkania - to prawdziwie miejski styl życia, na który pozwolić sobie mogą nieliczni. Bogactwo oferty kulturalnej i biznesowej Krakowa zrównoważone jest tu z szeroką gamą usług dostępnych wyłącznie dla mieszkańców tego wyjątkowego kompleksu, wśród nich basen, strefa wellness z sauną i salą fitness, sala kinowa, salon zabaw dla dzieci, a dla koneserów: winna piwniczka, cigar-room oraz sala bilardowa. O wszelkie sprawy zadba doświadczony consierge, a nad bezpieczeństwem Twojej rodziny czuwać będzie dwudziestoczterogodzinna ochrona i monitoring. Wyjątkowość inwestycji obrazuje także jej umiejscowienie na terenie historycznych zabudowań, które na przestrzeni wieków pełniły paletę funkcji, będąc siedzibą zakonu i sierocińca, murami dla szpitala wojskowego, czy schronieniem krakowskich kupców i artystów. Tutaj setki ludzkich historii przeplatają się ze sobą tworząc atmosferę miejsca, jedynego w swoim rodzaju. Miejsca, które czeka też na Twoją historię. Innowacyjność i odwaga wpisane są w każdy metr powierzchni składający się na ponad 200 apartamentów, które można dowolnie łączyć według swoich potrzeb. Estetyka i walory użytkowe to nieodłączne elementy projektów światowej klasy architektów paryskiego biura Gottesman - Szmelcman. Daj się zainspirować... Jesteś w dobrych rękach. Czerpiąc z wielu lat doświadczeń, Angel Poland Group dba o Twój komfort, aby dać Ci dom, o którym marzysz. Posiadamy w ofercie szeroką gamę apartamentów w tej inwestycji.

Ofert

2

Sprzedaż od | za m22

16 552 PLN

Wynajem od

-
Oferty przynależne

Udogodnienia

Parking naziemny

Parking podziemny

Plac zabaw

Basen

Siłownia

Windy cichobieżne

Recepcja

Concierge

Ochrona

Osiedle zamykane

Monitoring

Sala kinowa

Komórki lokatorskie

Piwniczka na wino

Wspólny taras

Usługi lokalowe

Kid corner

Sauna

Ogród

Galeria

Lokalizacja

Deweloper

Od ponad dekady Grupa Angel Poland kształtuje rynek luksusowych nieruchomości w Polsce. Nasze projekty wyznaczają nowy standard dla wiodących inwestycji mieszkalnych, ale zarazem unikalnych w Polsce.Wiele inwestycji w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie wpisało się integralnie w obraz tych miast, respektując przy tym ich niepowtarzalny charakter. Będąc przedsiębiorcą w Polsce, jednym z największych europejskich ośrodków kulturalnych, czujemy się zainspirowani do wznoszenia rezydencji odwołujących się do bogatej historii, jednocześnie naznaczonych akcentami wspólczesności.

Agent obsługujący
inwestycję

Karol Korczok
+48 694 788 711
Karol Korczok
Sprzedaż (2)
Wynajem (0)
Kraków-Śródmieście, Stare Miasto
ul. Sukiennicza
WYJĄTKOWA OFERTA! Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament o powierzchni 55m2 w najbardziej prestiżowej inwestycji w Polsce w 2015r.
915 000 PLN
Metraż
55 m2
Liczba pokoi
0
Rok
2016
Ogrzewanie
Miejskie
Kraków-Śródmieście, Stare Miasto
ul. Koletek
PrivateHouseBrokers z dumą prezentuje ofertę sprzedaży Apartamentu Królewskiego - najbardziej unikatowego apartamentu w Polsce. Royal Apartment to największy - zajmujący 665 m2 - apartament w prestiżowej inwestycji Angel Wawel.
15 000 000 PLN
Metraż
665 m2
Liczba pokoi
10 pokoi
Rok
2015
Ogrzewanie
Miejskie